Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan aki twitteren...

Van itt olyan aki twitteren is fent van? Milyen magyar politikai tartalmakat érdemes követni akik twitteren is aktívak?

Figyelt kérdés
Lehet híroldal, újságíró, blog, stb ami politikával és közélettel foglalkozik. A legtöbb ismert ember fent van, de úgy látom egyáltalán nem aktívak. Egyedül a 888 amit eddig találtam akik aktívabbak, persze sokaknak bőven elég, de én azért többre vágyom...

2020. okt. 16. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Donald Trump.
2020. okt. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Twitter az egyetlen oldal, ahol mellőzök mindent, ami Magyarországgal kapcsolatos. És miért? Mert nincs kedvem ott is nézni a magyarok mentalitását, vagy az ország elcseszett helyzetet. Ha sírni van kedvem, elég megnéznem egy-két politikai oldalt.


Amúgy Én a twittert a többi ország politikai helyzetének nyomonkövetésére használom.

2020. okt. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!