Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt még olyan fideszes...

Van itt még olyan fideszes akinek kezd elege lenne Orbánékból de nem tudja még kikre kéne szavazni helyettük?

Figyelt kérdés
2020. okt. 16. 19:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%
Nincs.
2020. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
20%
Nincs. Mind tudjuk, hogy a Jobbikra.
2020. okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Én Jobbikos voltam és nem tudom kire kéne szavazni. A Jobbik ma már ballib párt, a Mi hazánk meg a Fideszt szolgálja. Ha ez nem igaz, akkor meg az elvei túl radikálisak. Az eredeti kritikus gondolkodáson alapuló néppártosodás jó ötlet volt, csak nem kellett volna letérni az útról és Gyurcsány markába vezetni a pártot.
2020. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

Én igazából nem is voltam fideszes,de mindig is jobboldali voltam és az is maradok.

Igazából egyelőre A Mi Hazánk az egyetlen komolyabb jobboldali párt,de nekem túl szélsőségesek. Nem azt mondom,hogy fasiszták,hanem azt,hogy szélsőségesek.

2020. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%

Én voltam Fideszes is aztán Jobbikos.


Mindegyikből elegem van.Legközelebb a Mi Hazánkra szavazok.


A Jobbikban az tetszett,hogy felmert lépni a cigányok ellen, szóltak a gárdának, akiktől tele lett a nadrágjuk.


A mai Jobbik viszont max felvonulásokra való.

2020. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Én. Többet nem szavazok a Fideszre csupán a KDNP-re
2020. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
16%
Az ember politikai vilagnezete nem változik! Aki egyszer ide, egyszer oda szavaz annak nincs is agya. Az ember elkepzelese az eletrol nem szimpatia, hanem meggyozodes kerdese.
2020. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
28%
Aki ossze-vissza szavazgat, az koponyegforgato.
2020. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"Az ember politikai vilagnezete nem változik! Aki egyszer ide, egyszer oda szavaz annak nincs is agya. Az ember elkepzelese az eletrol nem szimpatia, hanem meggyozodes kerdese."


De a párt változhat.


A Jobbik is radikális jobboldaliból valami baloldali förmedvény lett.

2020. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok köpönyegforgató, 14 éve vagyok fideszes, szépen lassan telt be a pohár.
2020. okt. 16. 20:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!