Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudom-e valahogy igazolni,...

Tudom-e valahogy igazolni, vagy papírt felmutatni róla, hogy én valóban soha életemben nem szavaztam?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérdezni, valahogy be lehet-e ezt bizonyítani, vagy kimutatni, hogy én tényleg sohasem szavaztam? Van-e erre valami visszakereshető módszer, hogy felmutathassam, én tényleg nem életem soha ezzel a jogommal? Nekem ez nagyon fontos, elvi ügy lenne, mert engem hihetetlen mértékben taszít a politika, mint téma, s szeretném papíron igazolni, vagy legalábbis visszakeresve kimutatni, hogy én tényleg sohasem szavaztam?

2020. okt. 17. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Neked elvi ügy.

TE,tudod hogy nem szavaztál sohasem.

Miért kell igazolás?

2020. okt. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

14:01


Teljes mértékben igazad van. Valóban én vagyok az, akinek ez fontos elvi ügy. És az is igaz, hogy én tudom magamról, hogy én nem mentem el. Csak pusztán kíváncsi vagyok, lenne-e lehetőségem ezt valahogy igazolni is.

2020. okt. 17. 14:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hát a szavazás maga anonim, viszont a személyidet elkérik mielőtt bemész a szavazófülkébe, és kipipálják, hogy egyszer már megjelentél, tehát többször nem szavazhatsz. de hogy ezeket megőrzik-e, azt nem tudom.
2020. okt. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyet csak úgy lehet igazolni, ha pl. nem is szavazhattál volna, pl. bírósági ítélet szerint.
2020. okt. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Minek neked papír arról, hogy totál közönyös vagy az ország politikai életének meghatározása iránt?
2020. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!