Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter miért megy át már...

Jakab Péter miért megy át már lassan bohócba a Parlamenti felszólalásaiban?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy imponálni akar a Fidesz ellenes szavazóknak, de ezzel új értelmes szavazókat nem megszólítja csak eltaszítja magától..


Olyan mintha nem is nyerni akarnának csak egy show műsort csinálni abból, hogy ki tud "furfangosabban" beszólni Orbánnak meg bandájának , odavinni krumplit meg ilyenek.. gyerekes viselkedés.


Azt kéne megmutatni, hogy miben lennének jobbak és hogyan vezetnék az országot, mert ilyen viselkedéssel engem nem győznek meg, hogy rájuk szavazzak..


2020. okt. 19. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Mert egy bohóc ő is . Hasznosabbat is tehetne mint szájalna a sok buta parlamenti pojàcàknak. Azok csak nevetgèlnek. A vilàg egy színház ès benne mindenki. Irta William Sheakspeare
2020. okt. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem is akarnak nyerni. Ez teljesen világos. Aki nyerni akar azm nem folyamodik ilyen olcsó, bazári mutatványokhoz. Ezek csak a látszatot akarják fenntartani, hogy igenis van ellenzék, le lehet váltani a Fideszt stb. Pedig nem. Majd egyszer jön egy olyan ember és egy olyan párt aki megteszi, de az nem most lesz.
2020. okt. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez egy bonyolult dolog szerintem. Nem követem annyira a dolgokat, voltaképp szarok az egészre, ellenben azt tudni kell, hogy a magyar nép igen változatos.


Ha egy függővel áll szemben a terapeuta, igen különböző technikák kellhetnek. Hogy egy mindenki által ismert példát hozzak, van akinek bizony a Csernus felé "ego" rombolás, van akinek meg a megértés.


Nem tudom, hogy a Fidesz szavazóknak mi kell, ellenben azt gondolom, hogy azok a kedves politikusok nagyjából tudják mit csinálnak

2020. okt. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Köszönd meg Viktoréknak hogy ide tudták zülleszteni a politikát. Mert csak így lehet átütni ezeknek a cinikus fsz fideszeseknek az ingerküszöbét. Ha normálisan próbálnád őket szembesíteni saját magukkal, akkor csak az arcodba röhögnek, meg boldog karácsonyoznak. Egy olyan országba ahol egy funkcionális analfabéta pártkáder benyögi hogy lehet okosabb mint Zuckerberg, azért van annyi pénze, akkor csodálkozol az ellenzéki krumplizós bohóckodáson?


Egy országban ahol a külügyminiszter kenőpénz luxusnyaralásokra megy, a polgármester kókóval és kurvákkal bukik le, a pedofil nagykövetet haza csempészik hogy aztán 300ezer Ft kifizetése után szabadon elsétálhasson, és ezek csak a nagyobb dolgok amiről hallunk. Tényleg Jakab krumplizása itt az ország legnagyobb baja?

2020. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4


Mi köze Orbánnak ahhoz, hogy Jakab krumpliszsákkal megy be? Szerinte pont Orbán malmára hajtják a vizet ezekkel a gyereke és szánalmas megnyilvánulásokkal! Van egy réteg akinek ez tetszik de azoknak mindegy mi van amúgy is Orbán ellen szavaznak, de ez nem elég a kormányváltáshoz.. talán megkéne szólítani a jelenleg független vagy akár fidesz szavazókat, na az ilyen előadások csak elijesztik őket nem bevonzzák..

2020. okt. 19. 20:07
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Ha téged ez a krumplis zsák győz meg arról, hogy a Fideszre kell szavaznod, akkor a baj veled van.


Nem neked szól, feltudod fogni? 🤣

2020. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%

"Mi köze Orbánnak ahhoz, hogy Jakab krumpliszsákkal megy be?"


Az hogy Orbán Viktor és galerije csinált bohózatot a parlamentáris demokráciából...

2020. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

Ahogy már leírtam egyszer de neked nem jött át, azért vannak ezek a botrányos megnyilvánulások az ellenzék részéről mert normális szóval nem lehet átütni az undorító cinizmus páncéljukat.


Mikor a Fidesz szavazó a pofádba hörög hogy "milyen korrupció, hol a bizonyíték? bírósági ítélet". Mintha nem tudnák hogy Magyarország legfőbb ügyésze Polt Péter a fidesz pártkádere, akinek a bírósága olyan ítéletet hoz amit a Fidesz tollba mond. Az ilyen emberekkel mit lehet kezdeni, azon kívül hogy eléjük baszol egy zsák krumplit? (még szavaznak is érte)

2020. okt. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb komédiát előidézni ezekből a helyzetekből, semmint az egyes országokban szokás parlamenti pankrációkkal provokálni egymást.
2020. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
„Miért megy át?” Mindig az volt, már a miskolci közgyűlésben is. De attól még bírom.
2020. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!