Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter miért megy át már...

Jakab Péter miért megy át már lassan bohócba a Parlamenti felszólalásaiban?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy imponálni akar a Fidesz ellenes szavazóknak, de ezzel új értelmes szavazókat nem megszólítja csak eltaszítja magától..


Olyan mintha nem is nyerni akarnának csak egy show műsort csinálni abból, hogy ki tud "furfangosabban" beszólni Orbánnak meg bandájának , odavinni krumplit meg ilyenek.. gyerekes viselkedés.


Azt kéne megmutatni, hogy miben lennének jobbak és hogyan vezetnék az országot, mert ilyen viselkedéssel engem nem győznek meg, hogy rájuk szavazzak..


2020. okt. 19. 19:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jakab a FIDESZ bohóca. Ahhoz, hogy a FIDESZ továbbra is kormányon maradjon 2/3-os többséggel, kell egy ilyen alak az ellenzékbe, akinek sablon szerűen ezt a magatartást kell nyomnia minden ülésen. Eddig rendkívül jól működik. :) Az a kevés értelmiség is elfordul a Jobbiktól, akiket az elmúlt 10 évben megszereztek mint szimpatizáns. Sőt, mivel a többi párttal elkezdtek szimpatizálni, az értelmiségi szavazók körében a komplett ellenzék megítélését rontja Jakab magatartása, jelenléte. Ezzel a FIDESZ úgy fogja ismét elérni a 2/3-ot, vagy közel 2/3-ot, hogy rengetegen nem fognak elmenni szavazni. Azt a tábort nyírják ki azzal hogy Jakab alá adják a lovat, akik végre elköteleződnének valamelyik ellenzéki párt mellett.
2020. okt. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem megy át bohócba. Ő a "civil" életben is bohóc.
2020. okt. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert ennyi tehetsége van.
2020. okt. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!