Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen politikai irányzatnak...

Milyen politikai irányzatnak hívják azt ha nincs bajom a cigányokkal, de antiszemita vagyok és utálom a migránsokat?

Figyelt kérdés

A cigánysággal nincs bajom, jól megvagyok velük, van sok barátom közülük, kifejezetten szimpatikusak számomra. Szeretem a cigány zenét, szeretem a cigány kultúrát és szeretem bennük azt, hogy ilyen temperamentumosak és boldogak. Szerintem a társadalom kicsit előítéletesen viszonyul hozzájuk. Itt élnek már több száz éve és ez idő alatt gazdagították a kultúránkat.


A migrációt teljes mértékben ellenzem, mert nem való Európába az ő kultúrájuk, az iszlám vallás nem fér össze s kereszténységgel. A lehető legszigorúbban kell ellenük fellépni. Erős határvédelemre van szükség és ki kell toloncolni Európából azokat akik itt vannak.


A zsidókat sem szívlelem, de ezt inkább nem részletezném.


Valamint még azt is megjegyezném, hogy a homoszexuálisokat is megvetem, nem vagyok nyitott feléjük, nincs problémám velük addig amíg nem jönnek a közelembe, csinálják otthon a négy fal között és senkit nem fognak zavarni.


Ezt milyen irányzatnak nevezik?



2020. okt. 22. 15:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%
Ne őrlődj,cigány az cigány.
2020. okt. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 mindentudó99 ***** válasza:
17%
Cserdi polgármesteréről is kiderült nincs ott semmi csoda. A projektek befulladtak számilliók nyom nélkül eltüntek. Ezzel a csodával kalapozta végig a médiát aztán nincs mögötte semmi. Ő is egy bűnöző volt. Kutyból nem lesz szalonna
2020. okt. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Antiszemita biztos nem vagy, mert a szemitákat kb 2 ezer éve kiirtották a zsidók. :)


Cigányoknak nincs kultúrájuk, nem gazdagítottak semmit. (attól függetlenül, hogy vannak rendesek is köztük)


A többire azt lehet mondani, hogy normális gondolkodású vagy.

2020. nov. 4. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!