Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen politikai irányzatnak...

Milyen politikai irányzatnak hívják azt ha nincs bajom a cigányokkal, de antiszemita vagyok és utálom a migránsokat?

Figyelt kérdés

A cigánysággal nincs bajom, jól megvagyok velük, van sok barátom közülük, kifejezetten szimpatikusak számomra. Szeretem a cigány zenét, szeretem a cigány kultúrát és szeretem bennük azt, hogy ilyen temperamentumosak és boldogak. Szerintem a társadalom kicsit előítéletesen viszonyul hozzájuk. Itt élnek már több száz éve és ez idő alatt gazdagították a kultúránkat.


A migrációt teljes mértékben ellenzem, mert nem való Európába az ő kultúrájuk, az iszlám vallás nem fér össze s kereszténységgel. A lehető legszigorúbban kell ellenük fellépni. Erős határvédelemre van szükség és ki kell toloncolni Európából azokat akik itt vannak.


A zsidókat sem szívlelem, de ezt inkább nem részletezném.


Valamint még azt is megjegyezném, hogy a homoszexuálisokat is megvetem, nem vagyok nyitott feléjük, nincs problémám velük addig amíg nem jönnek a közelembe, csinálják otthon a négy fal között és senkit nem fognak zavarni.


Ezt milyen irányzatnak nevezik?



2020. okt. 22. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
"Jó úton haladok a neonácivá válás felé" irányzatnak.
2020. okt. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Romanáci
2020. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

És mi a véleményed a gazdaságról? A városfejlesztésekről? A honvédségről? Adók, állami cégek, szociális programok?

Politikai irányzatot elég nehéz belőni úgy hogy semmit nem mondtál el, csak gyűlölsz valakiket. Ettől még nem fogsz semelyikbe sem tartozni. Szimplán rasszista vagy, nem kell ezt túlgondolni.

2020. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
"Nekem nincs bajom azzal, ahogy a cigányok élnek, csak a bőrszínük ne lenne olyan amilyen"
2020. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Ha mindenkit gyűlölsz, akkor.... magyar vagy :)
2020. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
2/3-os Mihazánkos.
2020. okt. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Mi Hazánkos, utálom a szélsőjobboldalt, nácikat.
2020. okt. 22. 16:08
 8/13 mindentudó99 ***** válasza:
72%
Mesélj már a cigány kultúraról. Mi volt az ami úgy megfogott jogy megszeretted?
2020. okt. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Harmadik utas ideológia:

[link]

2020. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem politikaiirányzat. Speciális nevelkedés.
2020. okt. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!