Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj, hogy a vendéglátóso...

Miért baj, hogy a vendéglátósok csődbe mennek?

Figyelt kérdés
A turizmus az világ egyik legkörnyezetszennyezőbb területe; nincs is semmilyen építő haszna.
2020. okt. 22. 21:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%
És akik benne dolgoznak (sok ember, nagyon sok), hol találnak munkát? Vagy fotoszintetizáljanak?
2020. okt. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Ha egy munka a társadalom számára káros, akkor a társadalom is jobban járna azzal, hogy munka nélkül is kifizetik ezeket az embereket.
2020. okt. 22. 21:57
 3/32 anonim ***** válasza:
97%
Te mi vagy amúgy, hogy így lenézed a vendéglátósokat?
2020. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Tudom, most jön az a reakció, hogy ha így lenne, akkor senki se akarna dolgozni.


Az ilyen válaszok a probléma eltussolására jók csak.

2020. okt. 22. 21:58
 5/32 anonim ***** válasza:
97%
Az nem baj ha a vendeglatos tönkremegy … viszont a konyhan dolgoznak hatan, a pultban harman es mari nenit se felejtsük aki este takarit. Szoval ha a vendeglaros tönkremegy, akkor ezek az alkalmazottak is vele mennek tönkre.
2020. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
47%
És aki egy kib.ott irodában merszti a seggét egész nap, annak mennyit ér a munkája? Az én szememben lósz#rt sem.
2020. okt. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
93%
Miért káros? Nekem hasznos. Szeretek étterembe járni.
2020. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

#6

Attól függ mit dolgozik. Való igaz, hogy egy irodai dolgozó tényleges munkája nem tart 3-4 óránál tovább. De sajnos úgy van megcsinálva a rendszer, hogy ezek nélkül az irodai dolgozók nélkül megakadnánk a folyamatok. Nem azért, mert hasznosak ezek a munkák, hanem mert a rendszer így van felépítve.

2020. okt. 22. 22:04
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Azért most kevered a szezont a fazonnal. Vendéglátós nem egyenlő a turizmussal. Egy kocsma is vendéglátó helynek minősül. Egy étterem is, ahova én, mint helyi lakos járok fogyasztani.


[link]


Azért hosszú a lista.

2020. okt. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
De a budapesti vendéglátóhelyek többsége nem tud megélni turizmus nélkül.
2020. okt. 22. 22:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!