Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely 145 ígéretéb...

Karácsony Gergely 145 ígéretéből eddig 15 teljesült, 3 részben, 13 folyamatban - mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés
A Karácsonyfigyelő - [link] - oldal szerint az 5 éves ciklus 20.7%-a telt el eddig, a teljesült ígéretek (10.3%) a részben teljesültek (2.1%) és a folyamatban levők (9.0%) összesen 21,4%-ot tesznek ki, tehát ha csak ezeket nézzük, és hozzávesszük a körülményeket (a járvány illetve hogy a kormány erre hivatkozva szopatja Budapestet) nem olyan rossz időarányosan.

#Budapest #Karácsony Gergely #Karácsonyfigyelő
2020. okt. 23. 03:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"A Lánchíddal mi a helyzet? Szép a kivilágítás, de attól még ugyanúgy le fog szakadni..."

A Lánchíddal az a helyzet, hogy először is Karácsony megtiltotta a tüzijátékozást, amit Tarlós engedett, és ami nagyban hozzájárult a híd amortizációjához, ezen felül sebességkorlátozást vezetett be, és megtiltotta, hogy turistabuszok menjenek a hídon.

Ezzel nagy mértékben hozzájárult a híd kíméléséhez, amit Tarlós elmulasztott.

Közben a híd karbantartása is folyamatban van, és szó sincs arról, hogy a híd életveszélyes lenne, hogy bármikor csak úgy leszakadhatna.

Aztán már rég kiírta a pályázatot, és fel fogják újítani. Tarlóstól és úgy általában a többiektől eltérően nyilvánosságra hozza a kiadásokat, így csökkenti a mutyi lehetőségét, hiszen a nyilvánossággal lehet azt a leginkább megelőzni, nem véletlenül akadályozza a Fidesz a közérdekű adatigénylést állandóan.

2020. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#5: Mi köze Karácsonynak Borsodhoz? Damaszkuszba esetleg ne látogassak el? Az ottani főpolgármesternél biztos jobban nyomja a Geri. :)
2020. okt. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12: ...és mindezt alig több, mint 1 év alatt? Gratula! Talán 2 év múlva már a munkálatok is elkezdődnek, aztán valamikor az évtized közepén el is készül... :)
2020. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Gratulálj Tarlósnak is! Már 2013-ban már tudni lehetett, hogy nagyon rossz állapotban van a Lánchíd, mégse tett semmit, holott mindenki tudja, hogy minél tovább húzzák, annál rosszabb lesz, és annál drágább mulatság lesz.

Erre fel hány évig totojázott azon Tarlós, hogy kiírjon egy olyan pályázatot, amire ő maga is rájött, hogy nincs elég pénz, és kivitelezhetetlen? Ezért volt szükség egy új pályázatra.

Megértem, hogy ezt nem nagyon magyarázzák meg az MTV-n és a PS-ben meg a 888-on, de ettől még igaz! Amúgy is kevés pénz volt rá, a Fidesz ráadásul még rengeteget meg is vont, a COVID miatt szintén csökkent az önkormányzat bevétele, míg a kiadása nőtt, Orbán ismét bebizonyította, hogy nem lehet bízni a szavában, tehát fontos, hogy az ígért pénz odaadására valódi garancia legyen, még az "Isten őket úgy segélje" is kevés lenne...


Szóval vicces vagy, hogy amíg Tarlóst 7 év gyakorlatilag semmittevésért, sőt aktív ártása mellet is dicsőíted, addig Karácsonytól már egy év után csodát követelsz, pontosabban azzal se lennél elégedett, ha ma éjszaka Karácsony egymaga újjáépítené a hidat ingyen ezeréves garanciával... :D

2020. okt. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Gery Greyhound ***** válasza:

9-es, az oldal fejlesztőjeként:


1: egyáltalán nem a sült galambot várom, viszont én elsősorban programozóként szeretnék ebben a projektben részt venni, mert ahhoz értek. Például jelenleg is az adminrendszer fejlesztésén dolgozom, ami lehetővé teszi a szerkesztők között a hatékonyabb együttműködést - tehát gyakorlatilag én adom a sült galambot azoknak, akik beszállnának a szerkesztésbe, nekik 1-2 kattintás lesz kezelni a beküldött tartalmakat.


2: van egy kezdetleges spamszűrő az oldalon, amit pár kisebb bug néhány oldallal összezavart, ezeket folyamatosan figyeltem és javítottam, ma már tökéletesen működik - viszont az ismertebb független hírportálok a kezdetektől külön whitelist-en vannak, azokat ez nem érintette.


3-4: jogos, ezzel kapcsolatban érdeklődtem is már a városházán, majd összeszedjük és kitaláljuk, hogyan lehetne kezelni a rövid-, közép- és hosszútávú terveket.


5: nyilván én is olvasom a híreket, az oldalon levő cikkek kb felét én jegyeztem be az adatbázisba, de az Ígéretfigyelővel az a célom (amennyiben van rá igény), hogy országosan több település polgármestere is szerepeljen rajta, arra viszont már biztosan nem lesz egyedül kapacitásom, ezért is keresek együttműködőket.

2020. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Gery Greyhound! Köszönöm a válaszodat!

1. Nem akartalak ezzel a megjegyzéssel megsérteni, csak arra szerettem volna felhívni a figyelmet, hogy közel sem teljes a teljesítménylista, így azt hiteles forrásként értékeléshez venni nem helyes.

Én személy szerint örülök annak, hogy van egy ilyen lista Karácsonyról, és szeretném, ha a többi polgármesterről, sőt kormányról is lenne ilyen lista.


2. Örülök, hogy most már ez megoldódott.


3-4 Üdvözlöm ezt a lépésedet!


5. Én bár Karácsony híve vagyok, nagyon örülök, ennek a listának, csak azt sajnálom, hogy nem teljes a teljesítmények bejegyzése. Szerintem minden önkormányzattal kapcsolatosan kéne ilyen, és természetesen a kormány ígéretéről szintén.

Belátom, hogy ez így teljességében nem egy emberes munka.


További jó munkát!

2020. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!