Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely 145 ígéretéb...

Karácsony Gergely 145 ígéretéből eddig 15 teljesült, 3 részben, 13 folyamatban - mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés
A Karácsonyfigyelő - [link] - oldal szerint az 5 éves ciklus 20.7%-a telt el eddig, a teljesült ígéretek (10.3%) a részben teljesültek (2.1%) és a folyamatban levők (9.0%) összesen 21,4%-ot tesznek ki, tehát ha csak ezeket nézzük, és hozzávesszük a körülményeket (a járvány illetve hogy a kormány erre hivatkozva szopatja Budapestet) nem olyan rossz időarányosan.

#Budapest #Karácsony Gergely #Karácsonyfigyelő
2020. okt. 23. 03:36
A kérdező szavazást indított:
Teljesen elégedett vagyok Karácsony Gergely munkájával
Inkább elégedett vagyok
Inkább elégedetlen vagyok
Teljesen elégedetlen vagyok, Tarlós jobb volt
Bizonytalan vagyok és/vagy nincs véleményem és/vagy valami más
44 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Már ennyi is csoda, tekintve hogy a köpcös orsós féregék ahol tudnak keresztbetesznek neki és lejárató kampányt folytatnak.
2020. okt. 23. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Viktorról nincs ilyen? Gondolom nem fér ki a szám egy oldalra és így nem tudják megcsinálni.
2020. okt. 23. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Hogy már most túlteljesítette Orbánt
2020. okt. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
A Lánchíddal mi a helyzet? Szép a kivilágítás, de attól még ugyanúgy le fog szakadni...
2020. okt. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
4-es kicsit látogass Borsodba biztos hogy nem a leszakadás miatt fogsz aggódni .
2020. okt. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Végre valaki csinál is valamit. Remélem a többi politikus (párttól függetlenül!) ugyanezzel az "én vagyok a népért és nem a nép értem" elvvel fog hozzáállni a jövőben. =)
2020. okt. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Figyi még van hátra 4 éve szerintem olyan lesz mint tarlós nem lesz vele gond legalább is remélem mivel most nagy a nyomás rajta hogy bizonyítson és megtartsa a választópolgárok bizalmát. Rühellem a baloldalt de most ezt itt hanyagolom és megpróbálok objektív lenni.
2020. okt. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan szimpla megközelítés, hogy nem érdemes reagálni rá. Ki kéne fejteni a körülmények változását, azt is, miért változtak a körülmények. És ki kéne fejteni a másik oldal ígéreteinek számát, azok teljesülési arányát ugyanannyi idő alatt, és még számtalan mást is. Anélkül rettenetes nagy jóindulattal is csak semminek tekinthető.

Mert ugye: mi a véleményed az oxigénről? az attól függ, ha van úgy 20%-nyi, akkor pont jó, ha kevesebb, attól nyűgös vagyok, ha sokkal kevesebb, akkor meghalok, ha meg sokkal több, akkor is meghalok, csak "boldogan" és "részegen". Jó, de mégis mi a véleményed? Leírtam. Vagy nem tudod értelmezni?

2020. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Több helyen is emlegetik ezt az ígéretfigyelőt, de ne felejtsük el, hogy ez nem egy hivatalos oldal, hanem egy civil személy önálló kezdeményezése, amit rapszódikusan vezet. Nagyon hosszú kihagyás után most újra belevágott.

1. Jelezte ő is, hogy az olvasóktól, felhasználóktól várja a cikkeket, hogy mi teljesült, vagyis sült galambot vár a szájába, és azokat jegyzi be. Egyáltalán nem küldenek be minden ígéret teljesítéséről posztot, így meggyőződésem, hogy sokkal jobb az arány.


2. A hozzászólásokban is ott van, hogy egy jó ideig be se lehetett küldeni linkeket, nem vette észre, így azok be se kerültek, hiába küldtek felhasználók bármit is.


3. Sok ígéret ezek közül nem úgy szólt, hogy ezeket egy cikluson belül ígéri, hogy teljesíteni fogja, hanem hogy ez a programja! Ebben vannak hosszútávú programok, amik több ciklusra nyúlnak, ill. vannak olyanok, amik más dolgoktól függnek, pl. M0-ás körgyűrű bezárulásához.


4. Szerintem elvárható lett volna az illetőtől, hogy

- ezeket az ígéreteknek a szövegkontextusában tartsa, vagyis amit pl. nem e ciklusra ígért, akkor azt hozzáírja, vagy amit rajta kívül álló dolgokhoz kapcsolva ígért, azt is zárójelben hozzátegye, és ezek ne legyenek benne az arányban.


5. Az is elvárható lenne, hogy ő maga ne csak esetlegesen várja a beküldött esetleges híreket az olvasóktól, hanem folyamatosan olvassa a Budapest önkormányzati határozatokat, a kezdetektől, és az alapján is vezesse a saját kezdeményezését, az olvasóktól meg csak esetleges javítást, kiegészítést várjon.

2020. okt. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Továbbá Karácsony programjában (így az ígéretfigyelőben) olyan dolgok is megjelentek, amik nem kizárólagosan fővárosi, hanem kerületi kompetenciájú, így a kerület(ek) lépését is figyelni kellene.

Na a fővárosi és a kerületi határozatok átnyálazása bizony nem kis feladat lenne.

2020. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!