Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az egyedülálló nők/férfiak...

Az egyedülálló nők/férfiak egy részét miért zavarja, ha a kormány kiemelten támogatja a családoakt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a babaváró hitelre, a CSOK-ra, az ingatlan illeték elengedésére és az 50%-os ingatlanfelújítási támogatásra. A 4 gyermek után jár SZJA mentességről már ne is beszéljünk. Mert teszem azt párommal nagycsaládot akarunk és mellé még az állam is támogat minket az miért olyan nagy probléma? Szép családi házat fogunk venni olyat, amilyen ezek nélkül a támogatások nélkül elérhetetlen lenne és mégis fanyalog ránk pár ember.
2020. okt. 24. 14:48
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
42%
Ha valaki, én aztán masszívan egyedülálló vagyok és nem hogy nem zavar, de kifejezetten támogatom.
2020. okt. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
1: Ez lenne a normális.
2020. okt. 24. 14:49
 3/40 anonim ***** válasza:
24%

Általában a feminista nőket, homoszexuális férfiakat zavarja.


Miért?Pusztán irigységből.


A nemzet legalapvetőbb egysége a család.

2020. okt. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
60%

Igen, az mondjuk hozzá tartozik a történethez, hogy középkorú heteroszexuális férfi vagyok.


Első voltam. :)

2020. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
87%

Miért zavarna engem, hogy másoknak jó?


Támogatom a család támogatást.


Sőtt nem vagyok mozgás sérült, de a mozgássérültek támogatását is támogatom.

2020. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim válasza:
56%
Engem nem zavar.
2020. okt. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
60%
Miért gondolod hogy ez bárkit is zavar? Nincs rajtatok semmi irigylésre méltó. Sem a leendő nagy családodra, sem arra az adósságspirálra nem vagyok irígy, amibe ezek a családtámogatási programok kergetnek majd benneteket. További szép napot :)
2020. okt. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező! ha te egy családban élsz van egy testvéred akkor téged miért zavar ha a testvéred többet kap a szüleidtől mint te?
2020. okt. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
77%

Azért, mert közben fizetik a kemény adót, és abból a visszamaradó kevés pénzből kéne lakást vennie azon a piacon, amit mesterségesen pumpál a támogatási rendszer. A családokra így is rengeteg megy el, rekord hosszú ideig van közös kasszából fizetve a CSED, GYED, GYES, az oktatási és eü rendszer, stb. Erre jön pluszban az adókedvezmény meg a millió támogatás. Mindezt úgy, hogy semmiféle garancia nincs arra, hogy a felnövekvő gyerekek ezt a gáláns befektetést majd visszahozzák.


Mondom ezt úgy, hogy nekünk van gyerekünk, bizonyos támogatásoknak haszonélvezői vagyunk. Mégsem értek egyet az ilyen torz támogatási rendszerrel. Mindenki annyi gyereket vállaljon, amennyit el bír tartani önerőből...

2020. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
81%

9-es vagyok, abba már bele sem megyek, hogy támogatások terén a család fogalma sem egységes... A család 3 gyerektől indul, házasság esetén, lehetőleg magasabb jövedelemmel. Speciálisabb élethelyzetekben, alacsony jövedelemmel töredékét bírod kihasználni a támogatásoknak.


Csak ugye jó kérdés, hogyha olyanoknak adják a támogatást, akik alapból megoldják, az mire jó pontosan.

2020. okt. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!