Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik volt a balliberális...

A Jobbik volt a balliberális oldal legaljasabb fegyvere a Fidesz ellen?

Figyelt kérdés

2006 után mivel látták, hogy a Fidesz 2010-es győzelme elkerülhetetlen; felfuttattak egy olyan szélsőjobboldali pártot, amelynek a nézeteivel korábban a Fideszt bírálták - hogy megakadályozzák a Fidesz kétharmadát.

Azonban ez olyannyira nem sikerült, hogy a vörösök korábbi vidéki szavazói szavaztak a Jobbikra 2010-ben a Fidesz szavazótáborának jobbszéle helyett.

Így kénytelenek voltak megvárni amíg az emberek úja ráfanyalodnak a balliberálisokra (ez 10 hosszú évbe tellett).

Míg tavaly végre eljött az idő, hogy újra egyesítsék a balliberális tábort egy Fidesz-ellenes összefogásban.



2020. okt. 24. 21:36
1 2
 1/14 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
18%

Nem hiszem. A Jobbik népszerűségére a történelemben keresendő a válasz.

Mikor volt népszerű a szélsőséges ideológia és a szélsőséges elveket valló pártok? A gyenge kormányok idején, a nagy szegénység közepette.

Ez történt a Gyurcsány-érában is. Egy gyenge, szavahihetetlen, ripacs miniszterelnök legnagyobb eredményeként egy szélsőjobboldali párt jött létre, amely népszerű is volt.

Most egy erős, központosított hatalom van (ezt Molyember és Deák is alátámasztja, csak más szavakkal), amely arra sarkallta Vonát, hogy kezdjen középre húzni. Aztán, meglátva, hogy ez egy süllyedő hajó, inkább Jakabra hagyta ezt a feladatot, aki már szinte a baloldalhoz méltóan a munkásemberek érdekeit védi.

Így lesz a kiscsibéből nokedli, csirkepörkölttel. :)

2020. okt. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%

Itt egy kis írás a jobbik pálfordulásának okairól: [link]


Szerintem ez a leghítelesebb,mivel volt magas pozícióban lévő jobbikosok mondták.

2020. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
Lehet, hogy aljas fegyvernek szánták, de röhejes vízipisztoly lett belőle... :)
2020. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Csurka már 2009-bennmegmondta, hogy a Jobbik az szdsz és az mszp fantomszervezete, egy trójai faló. Figyelemre méltó volt, amikor az mszp őskommunistája , Heller Ágnes a jobbik mellett kampányolt.
2020. okt. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Hoppá, négyes. Megvilágosodtam.


Ha Csurka mondta, az már tényleg lehet valami...

2020. okt. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%
Hoppá 5-ös. Szerintem neked mindegy ki mit mondott. El vagy ásva ideológiailag...
2020. okt. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

A szerencsétlen kérdező elfelejti amikor itt agitál, hogy Orbán bohóc már bejárta a létező összes ideológiát, és annak ellenpólusát is - miközben a droidjai itt nyekeregnek a Jobbik ellen...

Figyelő szemeiteket Toroczkaira vessétek, mert ő a trójai faló gagyi magyar utánzata!

2020. okt. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

7.

Szerintem te nem vagy magyar...

Szerintem nem agitál senkit.A jobbikra már csak Heller etnő rokonai szavaznak.

2020. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem vok magyar?

Fideszes nem vagyok kishaver, tehát normális vagyok!

És nem teszem tönkre tudatosan a hazámat ezért igazi magyar vagyok!

2020. okt. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Kishaver. Nem vagy magyar és normális sem vagy.
2020. okt. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!