Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincsenek még korlátozások?

Miért nincsenek még korlátozások?

Figyelt kérdés

Hogy-hogy nincsenek még korlátozások? Tavasszal már vagy napi +20 igazolt fertőzöttnél leállt minden. Ma meg 3200 napi van, és Instagrammon csak azt látom hogy buliznak az emberek.

Félreértés ne essék, a tavaszit még én is indokolatlannak tartottam, de mostmár konkrétan Magyarország áll az egyik legrosszabbul. Napi 3200 egy 10milliós országban nagyon sok. Amikor Németben ment nagyon, akkor 60milliós lakosságra volt ennyi. Én sem akarnám leállítani a gazdaságot( az egészét). De az hogy bevezették a 11órás bulis dolgot, a szervezők elindítják 17:00kor a bulikat, és ugyanúgy teltház van. Szerintem nincs még egy ország ahol ennyi fertőzöttel javában megy a buli. Ja és a focimeccsek. Tegnap vagy 15ezer ember volt a Fradi meccsen, az összesnek az állán volt a maszk. Mi lesz itt 2 hét múlva..Ti egyetértetek ezzel? Ja, és legalább a középiskolákat átállítanák digitális oktatásra. Egy 15 éves gyerek már csak el van otthon egyedül.


2020. okt. 25. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
De a 15 éves gyerek rohadtul nem fog otthon maradni, úgyhogy mindegy.
2020. okt. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nyilván lesznek akik lógnak, de attól még a többség szerintem jól van nevelve, meg ha lógnak is, nem 28fős csoportosulások lesznek. Valamit ér.
2020. okt. 25. 17:17
 3/11 anonim ***** válasza:
5%

Teljesen igazad van.

Idiota a kormany. Hetekkel ezelott szigoritani kellett volna. Mar ma is keso lenne!

Nem karacsonyfat allitunk majd dec. 24en hanem hullahegyeket!

2020. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%

A hullákat elégetik, te nagyon hülye!

Amúgy meg ha Orbán meglátja, hogy mi van Olaszországban, tuti azonnal szigorítani fog, pont ez hiányzik neki: [link]

2020. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Azért nincs, mert ellopták az ország és az unió pénzét, és tudják jól, hogy egy ilyen leállás csődöt jelentene.
2020. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%
Igen elegetik, ha birjak a hamvasztok! Amerikaban sem birtak, mar tavasszal sem te hulye! Az utcan alltak hutokamras autokban, vagy akinek ott se volt hely a krematoriumok hatso udvaran! Google a baratod!
2020. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
A tavaszi leállás sem a vírus miatt volt, hanem mert a hatalom világgazdasági válságot akart csinálni. Most egyrészt már elég nagy a válság Magyarországon, másrészt a magyar gazdaság leginkább a német autógyáraktól függ, így ha Németországban válságot csinálnak, az átgyűrűzik hozzánk is.
2020. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Mert totál feleslegesek és ezt végre a kormány is belátta.
2020. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Elvileg meg eltt szavazva hogy ne legyen nem?
2020. okt. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12%

""A tavaszi leállás sem a vírus miatt volt, hanem mert a hatalom világgazdasági válságot akart csinálni""



Mennyi hülye van itt.

2020. okt. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!