Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kilépnénk az EU-ból polgárh...

Ha kilépnénk az EU-ból polgárháború lenne itthon?

Figyelt kérdés
tegyük fel megtörténne.
2020. okt. 25. 21:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Amit tegyük fel a jobboldali csapatok nyernének,a komcsik meg futnának külföldre mint anno kun Béla.
2020. okt. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%

Polgárháború? Magyaro-on? Ahol azt lopnak el a politikusok, amit nem szégyellnek és a nép ünnepli és újraválasztja őket? Ahol max a fiatalok tüntetnek (lásd netadó, SZFE), azok jó része meg már külföldön van, aki meg még nincs, az is oda készül?

Egyébként az emberek többsége támogatja az EUt (természetesen mindjárt jönek az EU ellenesek, akik csak a propagandamédiából téjékozódnak és nem hiszik ezt el), úgyhogy nem lenne semmilyen polgárháború, hanem orbánt üldöznék el mielőtt ki tudna lépni.

2020. okt. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne semmi max pár tüntetés.
2020. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pont olyan, mint Nagy-Britanniában... :)
2020. okt. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%

"Egyébként az emberek többsége támogatja az EUt (természetesen mindjárt jönek az EU ellenesek, akik csak a propagandamédiából téjékozódnak és nem hiszik ezt el)"

Örülök, hogy ilyen jókat csatázol a képzeleted által szült ellenfeleiddel (sőt még az is tudod, hogy ezek az honnan tájékozódnak, és mit hisznek). Maradjunk annyiban, hogy én kormánypárti vagyok, az Origó a kezdőlapom és 100%-ig EU-párti vagyok. Nem kilépni akarunk, hanem belülről alakítani a V4-ekkel közösen (meg Ausztriával, és rövidesen Olaszországgal)...

2020. okt. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
-az
2020. okt. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

#5 nem is átalakítani kell, hanem csak vissza az eredeti állapotára.

Nem volna polgárháború, népszavazás volna, mint a belépéskor, és mint a BREXIT esetében.

És erős 70% Unió párti, többség van, még én is, bár néha már irritáló az a sok seggfej.

60000 alkalmazott!

Aszki, az egész KGST összes tevhivatalában nem volt a negyede sem

2020. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%

5: tök jó lenne, ha megtanulnál szöveget értelmezni. Általában ez már meg általános iskola elvégzése után. Hol írtam azt, hoy mindenki, aki kormánypárti EU ellenes? Azt írtam, hogy azok az EU ellenesek, akik csak a kormánypárti médiából tájlkozódnak, azok nem hiszik el, hogy az emberek töbsége támogatja az EU tagságot, mert nem láttak, hallottak, olvastak erről semmit, hiszen ilyet a kormánymédia nem közöl.

Alany-állítmány-tárgy, ok-okozat, összetett mondat, stb...

2020. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A gazdaság leállna, emberek tízezrei repülnének az állásukból, az EU-ban élő Magyarokat hazazsuppolnák hacsak nem kérnének politikai menedékjogot, az összes multi kipucolna az országból mielőtt beállamosítják őket.


Szerinted?

2020. okt. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

Szakmámból adódóan viszonylag sikeresen megy a szövegértelmezés, nem úgy, mint neked a helyesírás...

"ez már meg"

"hoy"

"tájlkozódnak"

"töbsége"

Azt írtad, hogy "természetesen mindjárt jönek az EU ellenesek, akik csak a propagandamédiából téjékozódnak és nem hiszik ezt el". Én erre válaszoltam, hogy előre tudod, kik jönnek, mit olvasnak és mit hisznek (biztos látnok lehetsz)... Én a saját magam példájával cáfoltalak.

2020. okt. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!