Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavaztok majd Berki Krisztián...

Szavaztok majd Berki Krisztián partjára 2022-ben?

Figyelt kérdés
[link]

2020. okt. 26. 02:57
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talán
Nemtudom
47 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Breki? Ha már mindenképpen békákkal kell asszociálnunk magunkat, akkor már miért nem a kurutty.infó?
2020. okt. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Még hány száz kamupárt alapul az adófizetők pénzéből?
2020. okt. 26. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Én csak azon tűnődöm, hogy az olimpiai bajnok Berki Krisztián mit érezhet, amikor egy ilyen tenyérmebászó másodosztályú celeb szerez akkora hírnevet, amekkora inkább neki járna (mert mögötte van is teljesítmény)...
2020. okt. 26. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#3 A népszerűség napjainkban nem a szimpátiáról szól. A bulvárrajongók jelentős része sokkal jobban szeret látványosan utálni és lenézni valakit, mint rajongani valakiért, és ebből rengeteg celeb egészen jól megél. Berki (a celeb) tisztában van ezzel, és tudatosan használja ezt a jelenséget a saját javára.

Berki (a sportoló) eleve egy szűkebb réteget érdekel. Most megnéztem egy ilyen tornamutatványos videóját, elismerem, hogy nagyon nehéz lehetett begyakorolni, de két percnél tovább nem kötne le a látvány. Szerintem az emberek nagy része elég nyíltan bevallaná, hogy nem érdekli a sport, ha nem kellene konfrontálódnia a fanatikus sportrajongókkal, akik szerint hazafias kötelesség foglalkozni vele, hogy most ki milyen érmet nyert. Ha úgy nézzük, hogy a celebkedés és a sport is a szórakoztatóipar része, akkor mindenképpen a celeb Berki szórakoztat el több embert ezzel a pökhendi figurájával (nem tudom, ez mennyire önmaga és mennyire póz), mert imádják utálni. Téged is ez motivált, amikor a kommenteddel beálltál a társadalmilag elfogadott „a celebet utálni kell, a sportolót szeretni” sémába, mert az embert általában jó érzéssel tölti el, ha az elvárt dolgot mondja.

2020. okt. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Ezt az embert aki többre tartja, mint az utolsó alkesz Józsit a falusi talponállóban, annak csak gratulálni tudok. Nyilván azért kell neki párt, hogy néhány idióta valóságshow néző kretén szavazatát elvigye, és felvegye az állami támogatást. Ja, és, hogy szerepeljen, szó legyen róla.
2020. okt. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Berkinek van pártja? Lemaradtam valamiről?
2020. okt. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Áhá, szóval csak nem bír magával.

Ha az agya csak fele akkor lenne, mint az izmai...

2020. okt. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sjaát maga sem gondolja komolyan.
2020. okt. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Legutoljára ha 10 -en szavaztak rá válltig állította, hogy csak ő nyerhet. Utánna hogy tudott tükörbe nézni ?!
2020. okt. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
97%
#9 Úgy, hogy a celeb abból él, hogy olyanokat mond, amire minél többen felfigyelnek. Nem tudós, hogy mindig igazat mondjon. Az a hülye, aki beszop ilyeneket, hogy Berki győzne egy választáson.
2020. okt. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!