Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az ellenzék 2022-ben is...

Ha az ellenzék 2022-ben is elveszti a választást lehet tartani valódi forradalomtól?

Figyelt kérdés
A kérdés nagyon is komoly. Az ellenzéknek 2022 lesz az utolsó esélyük mégpedig hogy mindenki összefog Orbánék ellen és mindenhol egy közös jelöltet indítanak. Már most teljesen elterjedt vélemény az ellenzéknél hogy a jelenlegi berendezkedés diktatúra és a választást teljes mértékben elcsalták és valójában ők győztek. 2022-re valószínűleg a végletekig fogják hergelni és korbácsolni a társadalmat (együtt a fidesszel) hogy mindenki rájuk szavazzon, de mi lesz ha ez se jön be? Mivel szerintük ez diktatúra és az EU egy demokratikus dolog van rá esély hogy kierőszakoljanak egy nyugati katonai beavatkozást? Pl Donáth Anna óta tudjuk hogy folyamatosan jelentéseket írnak az országról és az ország megbüntetéséért lobbiznak, szerintem igen is nagy rá az esély hogy lehet egy EU-s katonai csapás fog jönni. Előtte persze egy olyan helyzet kialakításával ami Lukasenkánál van hogy sokan tüntetnek az utcán hogy az intervencióhoz legyen jogalapjuk. Én semlegesként kicsit félek ettől hogy teljesen elszabadulnak majd az indulatok. Az USA-ban is borítékolható hogyha Trump nyer akkor megint lángolni fog Amerika a ballib oldal miatt, láthattuk a BLM tüntetéseknél az agresszivitásuk Európában is jelen van, szóval simán el tudom képzelni hogy polgárháború lesz nálunk.

2020. okt. 26. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem
2020. okt. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
A Táncsics radikális balpárt biztos megnyeri a 2022-es választást,a kérdés tárgytalan.
2020. okt. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

"mégpedig hogy mindenki összefog Orbánék ellen és mindenhol egy közös jelöltet indítanak. "

Várjuk ki mi lesz 2022 tavaszán.

Még semmi sem biztos. Addig a jobbik lesüllyed a béka hátsója alá, a mi hazánk erősödik - és nem áll be a roncskoalícióba. A momentum még rájöhet, hogy a párt megszűnését fogja jelenteni ha egy listán indulnak, hiszen ők még nincsenek benn a parlamentben, soha nem szavaztak így rájuk az emberek parlamenti választáson, az EU-s képviselőik pedig azokat is eltántorítják akik korábban rájuk voksoltak. Az mszp-ről sem tudni hogy léteznek-e még 2022 tavaszán vagy feloldódnak addig a dk-ban és egyes tagjaik éppen úgy menekülőre fogják és külön indulnak, mint Szanyi vagy a jobbikból kimenekült Mi hazánkosok.

2020. okt. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
3-as, megpróbálsz részrehajlás nélkül fogalmazni, mégis erősen elfogult vagy...
2020. okt. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem, ugyanis ha veszíteni fognak, márpedig szerintem igen, akkor először is egymás torkának fognak esni....
2020. okt. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Tehát van egy demokratikus választás, ahol az ellenzék képtelen nyerni, mert az összefogásuk elhibázott, a programjuk rossz, és ezért külső csapás érné Magyarországot? Miért nem vizsgálódott az EU egyik választás után sem csalás miatt? Az miért nem opció, hogy a magyar ellenzék egyszerűen ennyit tud?
2020. okt. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

#4 Miből gondolod hogy megpróbáltam részrehajlás nélkül fogalmazni? Egyszerűen leírtam azt amit látok és hogy egyáltalán nem az lesz a helyzet - szerintem - 2022 tavaszán, mint amit most látni az ellenzék köreiben.

Gondolj vissza arra mi volt 2018-ban és mennyi változás történt már a 2019-es EU választásra is ahhoz képest, vagy hogy azóta mennyire más lett a helyzet. Egy dolog maradt csak azonos, a fidesz-kdnp vezet a biztos pártválasztók körében.

2020. okt. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Dehogy lesz itt forradalom, gyáva ahhoz az ellenzék.
2020. okt. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Az ellenzék, két dolgot nem tud: Nyerni, és veszíteni.
2020. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!