Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örüljek orbán Viktor kormányán...

Örüljek orbán Viktor kormányának hogy a diplomammal utcát seperhettem négy és fél évig most pedig rokkantnyugdijat kapok három éve?

Figyelt kérdés

2020. okt. 26. 10:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
86%
A te személyes életednek (terveidnek, végzettségednek, motivációdnak, egészségednek) mi köze Orbánhoz?
2020. okt. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
85%

Ennek mi köze Orbánhoz vagy bármelyik politikai vezetőhöz?


Bajnai alatt meg tanárok mentek el takarítónak, mert megszorítások voltak az oktatásban és nem találtak állást.

2020. okt. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
85%

Érdekes diplomád lehet ha az csak arra tett téged alkalmassá, hogy utcát seperj. Mit tanultál és hol?

A rokkantnyugdíjadnak végképp mi köze Orbánhoz? Őmiatta lettél rokkant?

2020. okt. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
84%
Erről csakis egyedül te tehetsz az Orbán kormánynak nincs köze hozzá
2020. okt. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
86%
Gyanítom nem a BME villamosmérnökin végeztél..
2020. okt. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy szerintem a kamu a kérdés (több sebből vérzik...)
2020. okt. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
79%
#6 Inkább csak mást hibáztat a maga rossz helyzetéért, mert úgy könnyebb elviselnie, mintha belátná, hogy a saját életét maga alakította és ő maga a felelős is érte.
2020. okt. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem kb ezt is érdemled...
2020. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
24%

Én lassan két éve végeztem, azóta sincs munkám, örülhetek hogy anyámék eltartanak, mert amúgy már hajléktalan lennék (ezt ők is megmondták). Vagyis helyesebben mondva volt egy fél éves munkaviszonyom időközben, de azzal nem sokra mentem végül.


Elhiszem hogy szar szakot választottam, de nem lehet mindenki gépészmérnök meg villanyszerelő. Ha nincs ismerősöd akkor nem tudsz elhelyezkedni, persze akinek jó helyen ülnek a rokonai az lehet osztályvezető főmérnök is vidékfejlesztési agrármérnök meg ki tudja milyen kamu diplomákkal.

2020. okt. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudóm én amikor végeztem szabad bolcseszkent ami tudtammal nem a legerősebb szak 9 nap alatt találtam munkát, ha nem találsz munkát az are hibád nem a kormányé és nem is másé. Persze lehet itt protekciora meg akarmire hivatkozni... De egyszerűbb tükörbe nézni és változtatni.
2020. okt. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!