Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánnak az a hatalomvédelmi...

Orbánnak az a hatalomvédelmi akcióterve hogy ha nagyon forró lenne a talaj szimbolikusan átadja a hatalmat pl. Lázár Jánosnak?

Figyelt kérdés
próbálom megfejteni mi folyik a fejében.
2020. okt. 27. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező segíts már egy kicsit mert kíváncsi vagyok. Hogy csináljátok, Leültök többen és agyaltok milyen baromságot nem kérdeztetek meg még Orbánról meg a fideszről? Vagy verseny megy köztetek ki tud hülyébb elmélettel előrukkolni, hogy mi lenne ha...?

Csak próbálom megfejteni mi folyik a fejedben.

Honnan a fészkes fenéből jutott eszedbe ilyen emeletes baromság? Mégis miért kellene bármiféle ilyenen agyalnia Orbánnak és mitől lenne "nagyon forró a talaj"? Miért kellene bármit is bárkinek átadnia, pláne szimbolikusan?

2020. okt. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a Táncsics radikális balpártnak adná át a hatalmat,persze csak szimbolikusan.
2020. okt. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

mert válság van első és a fideszes szavazók is bőrükön fogják érezni ezt.


Orbán is tudja, nem hülye.

2020. okt. 27. 00:39
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

ÉS?????

2010-ben nem volt válság? Az árvizet, a vörösiszap katasztrófát, a migránskrízist talán nem érezte mindenki a bőrén? Minek kellene ehhez ilyen ökörség?

2020. okt. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

"Kérdező segíts már egy kicsit mert kíváncsi vagyok. Hogy csináljátok, Leültök többen és agyaltok milyen baromságot nem kérdeztetek meg még Orbánról meg a fideszről?"

Mintha nem egy fideszes irkálná ki a hülyébbnél hülyébb kérdéseket napi szinten, ugyanazokkal a zavaró helyesírási hibákkal. Nem nyelvtannáci vagyok, de valamikor már érthetetlen, hogy mit akar. Legalább bekapcsolná a prediktív szövegbevitelt, ami kijavítja a hibákat és összehozna neki valami értelmeset. :)


Egyébként, szerintem Orbánnak most már mindenre van terve.

2020. okt. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

„2010-ben nem volt válság? Az árvizet, a vörösiszap katasztrófát, a migránskrízist talán nem érezte mindenki a bőrén?”

Ökör az te vagy itt, 4-eske. Aki nem folyóközelben és nem a vörösiszaptározó környékén lakott, azt egyik sem érintette. És „migránskrízis” 2010-ben? -.-

2020. okt. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
#6 Tudod általános iskola második osztályában már megtanulják a gyerekek, hogy a mondat végét írásjelek jelzik és akkor a két mondatot külön kell értelmezni ha nem vessző van közte. De elismerem, ekkora fenenagy erőlködéssel amivel itt próbálkoztok belekötni mindenbe, már nem marad agyi kapacitás ilyen bonyolult dolgokra. Nektek.
2020. okt. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!