Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nem túl jó magyar-ukrán...

A nem túl jó magyar-ukrán viszonynak milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés

Ukrajnának szerintem igaza van, mert Magyarországnak nem lett volna szabad beavatkozni az Ukrán választásokba. Csodálom, hogy Románia még nem lépett fel hasonlóan a székely lobbizás miatt.


Cikk: [link]



2020. okt. 27. 18:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Magyarország még közelebb kerül Putyinhoz.
2020. okt. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Hátha visszatér Kárpátalja .
2020. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#2 Már nem azért, de Trianon most hogy jön ide?😄
2020. okt. 27. 18:08
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Magyarország és Oroszország felosztja egymás között az ún. Ukrajnát, ami közismert tény, hogy egy nem létező ország.
2020. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Akár kitörhet a harmadik világháború is!
2020. okt. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Semmiféle következménye nem lesz.


Ameddig Ukrajna szívatja az ottani magyarokat, addig ő is szopni fog, mert Magyarország megvétózza a NATO, EU tagságát.

2020. okt. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Új tankjainkat bemutatjuk nekik.
2020. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Gondolom kiálltak vagy mampányoltak magyar jelölt melett ez miért probléma? A rossz viszony nem miattunk van. Legfeéjebb sose lesznek Eu vagy Nato tagok.
2020. okt. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%

Semmi. Ukrajna egy vicc és minél tovább izmoznak annál tovább fogjuk őket a NATO-ban meg az EU-ban is fúrni, szóval saját magukkal csesznek ki. Csak sajna politikailag a nacionalizmus az most náluk épp kifizetődő.


Választások során rendszeresen szoktak más nemzetek politikusai menni, hogy népszerűsítsék a saját pártcsaládjuk tagjait.


Pl. a Momentum átment Romániába az USR-ét reklámozni. Azzal miért nem volt baj? De ha emlékeim nem csalnak talán német politikusok is voltak már magyar választások előtt itt.


Most értem én, hogy dögöljön meg minden Fideszes de azért nem érzed nevetségesnek, hogy mindent ezen a szemüvegen keresztül kell vizsgálj?

2020. okt. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szerintem felettébb etikátlan amit A magyar kormány művel a szomszédos országokban a szavazatért. Székely lobbi mutyizás,stb. ez a belügyekbe való beavatkozás, ami úgy tudom törvényekbe is üközik. Ezért akár el is marasztalahatná Magyarországot az EU?
2020. okt. 27. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!