Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol lehet adományozni Jakab...

Hol lehet adományozni Jakab Péternek a 4,4 millió forint kártérítését?

Figyelt kérdés

Nem vagyok gazdag ember, sőt eléggé szűkölködünk most a válság miatt. De akkor is a családommal együtt közösen, csak mi össze tudunk dobni, akár egy 100 ezret is. Ennyit csak megér a demokrácia? Csak megéri az, hogy végre van aki szembesíti a népet a saját olcsón megvásárolható hülyeségével, és ezt demonstálja is a parlamentben.

Ki kellene már nyitnia a szemüket a magyaroknak, nem lenne szabad hagyni, hogy egy zsák krumpliért a fél ország megvehető legyen. Ennél mi többet érünk, többek vagyunk!

Jakab Petinek teljesen igaza volt, bár nem is vagyok Jobbik-os, de részt vennék a kártérítésében! Hol akadozhatok?



2020. okt. 27. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem add el a házadat, és fizesd ki az egészet. Ennyit csak megér a demokrácia.
2020. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 peca1000 ***** válasza:
60%
Megadom privátban a bankszámla számomat, utald át oda, és én esküszöm a nem létező lovam életére, hogy továbbutalom neki :)
2020. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
54%
És még a fideszeseket mondjátok birkának :DDDDDD
2020. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Én kifejezetten őrülök, hogy a magukat szűkölködőnek valló ellenzékiek csak úgy fel tudnak ajánlani 100ezret ilyen nemes cél érdekében. Azért nem volt ez mindig így. Bízom benne, hogy ez még hosszú évekig így marad , jó látni ezt az önzetlenséget.
2020. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Jakab pontosan tudta, mit vállal. Tudja, hogy a Jobbiknak mint pártnak vége, viccpártként még bent maradhat a parlamentben 2022 után is, ha folyamatosan csinálja a cirkuszt, ami hozza a lájkot a facebookon. Egy politikai valóságshow celebje, mint sokan mások. Mondom ezt úgy, mint egykori szavazója.
2020. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%
Piacon olcsobban kapsz krumplit! Jakab meg egye meg egyedul amit 'fozott' maganak.
2020. okt. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Valakinek fel kell hívnia a figyelmet erre a (szégyen kimondani), de NAGY problémára. És senki másnak nem volt bátorsága hozzá mint Jakab-nak.

Ez duplán undorító. Egyrészt, hogy a magyarok fele olyan szegény és buta, hogy választások előtt nyers ételért szavaz mint Afrikában. De ami ennél még undorítóbb, az Orbán, aki ezt ki is használja.

És még Jakab Péter lett megbüntetve, teljesen indokolatlanul.

2020. okt. 27. 20:35
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem inkabb koltsd a penzed pszichologusra.
2020. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6%
Nyerd meg a lottót, aztán utald át a nyereményt Petikének.
2020. okt. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%

#7 "Valakinek fel kell hívnia a figyelmet erre a (szégyen kimondani), de NAGY problémára."

MILYEN problémára? Hogy nem tudják elviselni ha vesztenek? Ezt eddig is tudtuk.

Szerintem fordulj inkább a momentumhoz a problémáddal, mert ők hamisítottak olyan képet amivel téged is hergelhettek, mintha választási csalást követtek volna el!

[link]

2020. okt. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!