Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet legjobban elvegyü...

Hogyan lehet legjobban elvegyülni tüntetők / ellentüntetők között?

Figyelt kérdés

Ha van egy kemény felvonulás ahol dúlnak az indulatok, tömegek ordibálnak egymásnak át a másik oldalra! Szinte pattanásig feszült a helyzet.

Kint van minden tv, rendőrség, katonaság, ilyen gárda olyan gárda.

Tididi meg Tádádá... De! :D

Én ott akarok kolbászolni mindkét oldal között és figyelni a reakciókat belefolyni mindkét oldal résztvevőinek beszélgetéseibe. Viszont ha látják is rajtam, hogy itt is ott is lófrálok, kíváncsiskodok. Hogyan érhetném el, hogy nem zavarjanak el vagy bántsanak? Ilyen esetben milyen öltözék a legelfogadottabb, hogy ne szítsak tüzet egyikőjük szemében sem?


2020. okt. 27. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tenném a helyedben. Ha nem a rohamrendőrök fognak elverni akkor a másik oldalon álló tüntetők.
2020. okt. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
#1 Vagy mindkettő.
2020. okt. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
#2 Na igen, az ellentüntetők szétverik, majd oda dobják a rohamrendőröknek, majd az ottani verés után szépen bevonszolják az örsre.
2020. okt. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!