Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tibi Atya mikor ment at Mi...

Tibi Atya mikor ment at Mi Hazank fanatikusba?

Figyelt kérdés

Oszinten szolva meglepodtem, hogy egy konnyed, liberalis szellemunek tuno memoldal ilyen drasztikusan allast foglal D.D es a Mi Hazank mellett:

[link]

Ugy vedi meg Durot, hogy Markrol lealacsonyitja, a stylist nem rendes munka, nem lehet eldonteni, hogy ferfi-e vagy no, stb.

Pluszban ilyen hangvetelu kommenteket irt:

“Feminista vagy, de logikusan gondolkozo nem.”

Nem allok egyik oldalon sem, de nem durva ez egy kicsit egy artatlan memeoldaltol?


2020. okt. 28. 00:38
1 2 3
 11/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
29%

"Ugy vedi meg Durot, hogy Markrol lealacsonyitja, a stylist nem rendes munka, nem lehet eldonteni, hogy ferfi-e vagy no, stb."


De amúgy melyikben nincs igaza? Egyrészt egy politikust arról megítélni, hogy milyen ruha van rajta, sőt hogy szerinte honna vásárolja azokat, eléggé szánlmas dolog. És tényleg, Lakatos Márk az most éppen mi? Ő a kapcsolatában a pasi vagy a nő? Mert ugye a neve alapján pasi. A viselkedése alapján egy hisztis pi..a.


Egyébként Tibi Atya pár hete még fideszes volt, előtte vérkomcsi, de volt már náci is amúgy. Attól még, hogy valakinek van egy adott témáról egy adott párttal megegyező véleménye (miközben például mással kapcsolatban teljesen ellentétes véleményen vannk), attól még nem a párt szekerét fogja tolni. Egyszerűen gondolkodik. És én értem, hogy ez (gyk: gondolkodás) sokak számára ismeretlen, teljesen tájidegen dolog, de örülök, hogy van, aki még megteszi.

Dícsértessék!

2020. okt. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
63%
Tibi atya nem fanatikus, a kérdezővel ellentétben.
2020. okt. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Es en minek vagyok a fanatikusa?:D
2020. okt. 28. 08:25
 14/21 anonim ***** válasza:
61%
A kultúrmarxista diktatúrának.
2020. okt. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
35%
Egyetértek. Micsoda dolog már, hogy ez a Márk azt mondja, hogy Dúró Dóra csinos nő, és hogy az öltözködése lehetne jobban összhangban az eszméivel? Hát kicsoda ő, valami stylist?!? Tessék leszállni Duró Dóráról, hadd foglalkozzon nyugodtan a politikusi teendőivel, úgy mint mesekönyvek ledarálása, könyvesboltok elleni tüntetések szervezése, ovónők fenyegetése, és a többi! Köszönöm.
2020. okt. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
46%
Tibi atya sosem volt liberális szellemű, látom nálad is kezd leesni a tantusz. Márknak meg igaza volt. Dúró Dóra nagyon jól néz ki négy gyerek után, de a stílusa szerintem is "butikos". Nem politikushoz méltó, függetlenül, hogy melyik párt tagja.
2020. okt. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Még jorno giovannis ruhája is van dúrónak, szerintem jól öltözködik, persze én neü vagyok stylist.
2020. okt. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Tibi atya nem fanatikus, csak próbál ésszerűen - és pártatlanul - gondolkodni és érvelni, amire egyénként - sajnos - kevés ember képes.
2020. okt. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Csunyan ki volt forgatva Mark velemenye. Elolvasva en is ugy gondolom, hogy D Dora ruhatara maximum egy kormanyhivatalba lenne illo, nem egy partelnokhelyettesnek.
2021. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Amúgy egy kérdés.

Dóró dóra kérdezte bárki vélenényét a stílusáról?

Nem.

Alap, hogy vsak úgy nem kezdjük el osztani más öltözködéséről a véleményünk, még akkor sem ha nagyon extrém.


Ezalól kivételek a stílus szakmabeliek természetesen.



Akkor mi a pivsháért beszédtéma az öltözködése, hogy jön ahhoz hogy valaki vsak úgy elkezdje leosztani valakinek a ruháját?


Ezt nem azért mondom mert szimpatizálnék Dóra nézeteivel, mert szerintem bőven egészségtelenül szélsőséges, azért mondom, mert alapvető illem, és kultúra, hogy ilyet nem teszünk.

2021. jan. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!