Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kötelező használni a karanténs...

Kötelező használni a karanténszoftvert?

Figyelt kérdés
[link]

2020. okt. 28. 10:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

#10


Nekem több ismerősöm is covidos volt, vagy most is az. Szóval nekem ne magyaráz, hogy nincs vírus.

2020. okt. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
84%
11-es. Azt hiszem el amit látok a valós életben. Majd ha azt látom a környezetemben hogy egészséges emberek kórházba kerülnek a covid miatt akkor egyet fogok érteni az intézkedésekkel. De most nem ez a helyzet. Egy vadidegen trollnak meg nem hiszem el a szavait. Bárki bármit írhat. Senki nem mondta hogy nincs vírus. Egy 1950-es évek óta hivatalosan létező vírusról beszélünk. A kérdés inkább az hogy indokolt-e karanténba zárni a világot? Indokolt-e egy megfigyelő app ami még májusban önkéntes volt, most viszont már kötelező.
2020. okt. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
56%

#12


Nem vagyok troll. Örülj neki, hogy nincsenek covidos ismerőseid, nekem vannak. Szerencsére senkinek sincs komoly baja, de igazoltan koronavírusosok voltak vagy azok most is.

2020. okt. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
2020. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

13-as. "Szerencsére senkinek sincs komoly baja". Leírtad a lényeget.


Egyébként, kívánom mindenkinek hogy ez a továbbiakban is így legyen.

2020. okt. 28. 20:26
 16/23 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a szavazást és a kommenteket.
2020. okt. 28. 20:28
 17/23 Andizsuzsi ***** válasza:
0%

"Egy 1950-es évek óta hivatalosan létező vírusról beszélünk."


Nem, nem arról beszélünk. Nem véletlenül hívják ÚJ koronavírusnak.

2020. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
50%
17. Igazad van. Nem ugyanaz. Rettegj! Jövőre lesz még újabb utána meg egy annál is újabb. Hogy még jobban tudj rettegni :-)
2020. okt. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Az kéne még hogy ilyesmit telepítsek fel.
2020. okt. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Andizsuzsi ***** válasza:
0%

"7. Igazad van. Nem ugyanaz. Rettegj! Jövőre lesz még újabb utána meg egy annál is újabb. Hogy még jobban tudj rettegni :-)"


Ne haragudj, de ez egy tipikus buta hozzászólás. Nincs igazad, érved sincs, ezért személyeskedsz. Abból, hogy tisztában vagyok vele, hogy jelenleg 7 humán koronavírusfaj van, ami közül a jelenlegi tavaly óta fertőz embert is, hogyan következik a rettegésem? Igaz, nem állok be a rinyálók sorába, akik meg akarnak halni attól, hogy maszkot kell viselniük. Jókat mosolygok azokon a kétajtós szekrényeken, akik az orruk alá tolt maszkban jajgatnak amiatt, mert a tüdejük nincs annyira kigyúrva, hogy 2 réteg textilt át tudjanak lélegezni.

2020. okt. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!