Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kötelező használni a karanténs...

Kötelező használni a karanténszoftvert?

Figyelt kérdés
[link]

2020. okt. 28. 10:31
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek a rendelkezéssel
Ilyen szigor nem indokolt
Orwell megmondta
Még szigorúbb rendelkezést szeretnék
25 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
"A szoftvert csak akkor kell telepíteni, ha rendelkezünk erre alkalmas eszközzel - azt nem írja a jogszabály, erről hogyan győződik meg a hatóság" Ez elég vicces.
2020. okt. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Nagyívben szarom le a nagy testvért. Figyelje meg azt, aki hagyja magát. Van belőlük jó pár :D
2020. okt. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Már ennek a létrehozásával is eléggé túl lőttek a célon. Jólvan, eddig nagyon vicces volt ez a hisztéria keltés, igazán jól szórakoztunk, de lassan ideje megunni. Inkább tesztelnék azokat, akik valóban betegek, az egészséges embereket meg békén lehetne végre hagyni. Már másodszor vagyok itthon maradásra felszólítva mert fertőzöttel kerültem kapcsolatba, aztán két hónapja sem volt semmi bajom és most sincs, mégis üljek itthon és lehetőleg rettegjek. Unalmas már ez a baromság.
2020. okt. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Beüzemelem a Nokia 3100-ast ami a fiókban porosodott eddig.

Ezzel rövidre zárva a történetet.

2020. okt. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
12%

"Inkább tesztelnék azokat, akik valóban betegek, az egészséges embereket meg békén lehetne végre hagyni. Már másodszor vagyok itthon maradásra felszólítva mert fertőzöttel kerültem kapcsolatba, aztán két hónapja sem volt semmi bajom és most sincs, mégis üljek itthon és lehetőleg rettegjek. "


Sok emberen gyakorlatilag tünetek nélkül megy át a vírus, de legalábbis tünetmentesek egy ideig. Őket - mivel tünetmentesek - egészségesnek is lehet gondolni. A probléma az, hogy ettől még fertőznek. Esetleg olyanokat is, akik nem viselik túl jól a betegséget.


"Unalmas már ez a baromság."


Ami neked unalmas, abba emberek halnak bele.

2020. okt. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Béci kimosták az agyad.

Naponta nagyon sok ember hal meg egyéb betegségekben. Jóval többen mint a covidban.

2020. okt. 28. 13:12
 7/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
31%

"Naponta nagyon sok ember hal meg egyéb betegségekben. Jóval többen mint a covidban."


Tehát ha másban is meghalnak emberek, akkor tökmindegy, haljanak meg még páran ebben is, mit számít? Te a gondolkodásodat emberinek véled?

2020. okt. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Andizsuzsi ***** válasza:
0%

"Naponta nagyon sok ember hal meg egyéb betegségekben."


De ezekkel a betegségekkel nem fertőznek meg másokat.

2020. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
3%

És akinek a telefonjára már nem fér fel az alkalmazás?


Amúgy meg ide nem bírság, hanem iskolazár, kijárási korlátozás kell, mert ha az eü. összeomlik, akkor nem csak koronások fognak meghalni. Nem tudom, hogy a nagy vírustagadók mit szólnának ahhoz, ha majd a helyzet súlyosbodása miatt nem kapnának ellátást, mert szartak a szabályokra, és miattuk és több százezer hozzájuk hasonló miatt a kormány politikai okok miatt nem mert mégtöbbet szigorítani, az eü meg nem bírná a terhelést.


Őszintén remélem, hogy idáig nem jutunk el.

2020. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%
9-e Te valami toll vagy? A gazdaság fog összeomlani és ezért nem fogsz ellátást kapni. Mi az hogy vírustagadó? Azokra az emberekre gondolsz aki megkérdőjelezi a média által sugárzott mantrákat. Nagyon sok barátom és ismerősöm van. Senkinek nincs közeli vagy távoli hozzátartozója akit érintett a covid de még az ő baráti körükben sincs. Fél év alatt ilyen súlyos a helyzet. Akkor milyen járványról beszélünk ami indokolja pl. ezt az appot? Tudom, van ember akit érint ez a vírus. De valóban indokolja ezeket a szigorú intézkedéseket? És ne legyél már naiv. A maszk, az app, karantén. lezárások nem fogják megállítani a vírus terjedést. De a világ gazdaságot meg fogja akasztani amit te is meg fogsz érezni hamarosan.
2020. okt. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!