Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől annyira fontosak a...

Mitől annyira fontosak a középiskolák, hogy országos kijárási TILALOM esetén is nyitva kell maradniuk?

Figyelt kérdés

Ez van(ez lesz) a franciáknál.


„Koronavírus - Szinte teljesen leállítják Franciaországot

Infostart / MTI

2020. október 29. 05:40


Franciaországban péntektől ismét általános karantén lesz, de az iskolák nyitva maradnak. Lakhelyelhagyási tilalom vonatkozik majd mindenkire, bezárnak a nem létszükségletet kielégítő üzletek és szolgáltató egységek, az egyetemi oktatás online folytatódik, de a bölcsődék, az óvodák, az iskolák és a gimnáziumok nyitva maradnak - jelentette be Emmanuel Macron.“



Tehát tavaszi állapotok. Mindenki otthon, melózni (és megdögleni a melóban) azt még szabad.


De bár az egész ország zárva, azért az iskolák mehetnek.


De mitől olyan fontos, hogy nyitva legyenek? Még az általánost megértem. Úgy 6-7. osztályig. Utána azt sem értem. A középiskolákat helyből nem értem.


2020. okt. 29. 14:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom az első hullám alatt látták hogy a távoktatás siralmasan működik.
2020. okt. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%

Mert az élet megy tovàbb.

Mégis minek kellene lennie? Zàrjunk be mindent evekre?

2020. okt. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Mert rosszul működik a távoktatás, plusz pont a középiskolások otthon hédereznek, leszarják az online órákat, véletlenül se azt csinálják amit kérnek tőlük, lásd múltkori kérdés mikor a kis középsulis itt háborgott, hogy mit képzel a tanár hogy rászól, hogy kapcsolja be a webkamerát, így nem lehet aludni meg zabálni. 🤦‍♀️ Szóval ha nem lennének a középiskolások zöme idióta, nagyképű segg. Akkor mehetne otthonról a suli.
2020. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
6%
Nem tudom de jó lenne már valami szigorítás mert mint minden másban is, a vírus kordában tartásában is az egyik leghosszabb EUs ország vagyunk. Jó lenne ha lenne legalább valami ami miatt nem szégyen magyarnak lenni.
2020. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

"Mert az élet megy tovàbb."


Mondod ezt egy olyan ország kapcsán ahol SZINTE minden leállt.


Érdekes, az élet megy tovább, de azért az összes bolt kb kajaboltok kivételével zárva, az összes szórakozóhely étterem múzeum kocsma sportlétesítmény zárva stb stb .


Hát hogy is mondtad ? Az életnek mennie kell? Hát akkor megy?

Nem úgy néz ki!

2020. okt. 29. 14:49
 6/20 A kérdező kommentje:

"Nem tudom de jó lenne már valami szigorítás mert mint minden másban is,"


Kinéz valami....


"Hányaknak kell még meghalni?" – Már a fideszes képviselők is szigorítást várnak Orbántól


[link]

2020. okt. 29. 14:50
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell ahhoz nagyképűnek és seggnek lenni, hogy ne menjen a távoktatás. Ki szeret korán kelni, utazni a tömegnyomorba... Jó tanuló voltam, magas-középfokú végzettséggel, de én is szívesebben maradtam volna otthon.
2020. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

"ogy a távoktatás siralmasan működik."



ÉS ha a fél tanári kar lebetegszik /feldobja a pacskert, akkor mit ér majd ez a bölcs meglátás? Az iskola nyitva marad csak épp tanár nem lesz benne.


Egyébként már a BBC-n olvastam a franciák módosítanak azzal, hoyg az iskolák EGYELŐRE nyitva maradnak. Egyelőre. Hát ez már mindent elmond.

2020. okt. 29. 14:52
 9/20 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem kezdődhetne egy idősávval a szigorítás, hogy a nyuggereket a lehetőségekhez képest elkülönítsük.

A másik, ha így folytatódik a halálozás, 2010 óta idén fognak meghalni a legkevesebben. Több embert véd meg a vírus, mint amennyi meghal benne. Szóval nem, hogy nen fog meghalni a tanári kar, hanem kevesebben halnak meg.

2020. okt. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

"Több embert véd meg a vírus, mint amennyi meghal benne"


ez esetben a francnak lezárni egy egész országot nemde? hülyék ezek a franciák (meg a németek, meg a szlovákok, meg a csehek, meg a szlovének, meg a bolgárok, meg a románok, meg a lengyelek, meg a litvánom, meg az angolok, meg a belgák stb ahol mind kemény megszorítások vannak-


akkor ezek mind hülyék, a francnak szigorítanak? mindenki szembe jön velünk az autópályán, csak mi, egyes-egyedül Mi megyünk jó irányba, igaz-e?

2020. okt. 29. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!