Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki volt már az angol OKTV 2....

Aki volt már az angol OKTV 2. fordulójában I. kategóriásként, mire számítsak a szóbelinél?

Figyelt kérdés

2019. jan. 7. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
engem is érdekel!
2019. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Beszélgetés a könyvvel kapcsolatban. Bármi lehet a miért ezt választottad, a borító, hogy néz ki... Csak beszélj jól.

A végén meg fel kell olvasnod kb. 1 bekezdést hangosan. Azt mindenképpen gyakorold.

2019. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Na hogy érzed, milyen volt?

Én is ma voltam:D

2019. jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Uuuu én is ma voltam
2019. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4 naa mesélj!

Szerintem egyedül a nyelvhelyesség volt vészes, de az nagyon😂

Elég sok volt a tippelés az első 3-4 feladatban..

Az esszé meg a listening teljesen okés volt; a beszédet meg egyenesen imádtam.

Na majd látjuk.:))

2019. jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 hát igen a nyelvhelyesség az elég halál volt, de néha a listeningnél is csak fogtam a fejem. Az esszé témának viszont nagyon örültem, a szóbeli meg szerencsére korán volt, és tök kedvesek voltak :) hát majd meglátjuk mire lesz elég
2019. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!