Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz ebből, hogyha már a...

Mi lesz ebből, hogyha már a FIDESZES képviselők is Orbán ellen fordulnak?

Figyelt kérdés

[link]


Bár nem értek a politikához, de szerintem az nem jelent jót ha már Orbánnak a saját képviselői sem támogatják az ország egyik fő problémájának a kezelését. Szerintetek mi lesz ebből így ha ellene fordulnak? Esélyes, hogy ez okozza majd a csúti törpe vesztét?



2020. okt. 29. 18:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
"Szerintetek mi lesz ebből így ha ellene fordulnak?" Képviseleti demokrácia lesz. A fent nevezett honatyák képviselik majd a választók érdekeit (amiért tulajdonképp megválasztottták őket) akár a miniszterelnökkel szemben is.
2020. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

A 2 ellenzéki kommunikáció:

- A Fidesz egy diktatórikus párt, ahol mindenki Orbán parancsait követi, nincs kibeszélés, sem ellenvélemény.

- Már a fideszesek is Orbán ellen fordulnak, repedezik a kormányzati egység.

Most akkor tessenek végre eldönteni, hogy a kettőből melyiket használják, illetve melyiket tekintik pozitívumnak, illetve negatívumnak. Jó fejtörést! :)

2020. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Teljesen egyetértek a linked alatti első fél soroddal.
2020. okt. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem látok ellentmondást. Eddig is voltak már fideszes politikusok, akiknek nem tetszett valami és otthagyták a pártot. A többség továbbra is követi, akármit találjon ki a vezetés. Magasról tesznek rá, hogy néhány párttársuknak nem tetszenek dolgok. Majd megszoknak, vagy megszöknek.
2020. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Ezt én sem értem.

Én úgy tudtam, hogy a Fidesz-es képviselőknek/politikusoknak kuss a nevük. Csak egy Isten létezik nekik és az Orbán. Nekik semmilyen önálló gondolatuk nem lehet.

Nem értem mit képzelnek, azok a biohulladékok. Kik ők, hogy bírálják a Führert?

2020. okt. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
A náci vezetésben is voltak nézeteltérések, de a Führer szava döntött.
2020. okt. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
hvg mint hihető forrás lól xd
2020. okt. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%
O1G-t is egy Fideszes inditotta utjara ...
2020. okt. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Életében először valódi ellenséggel került szembe Döbrögi és semmit nem tud kezdeni a helyzettel a hazudozáson és az egészségügyi dolgozók csicskáztatásán kívül. Sajnálom a betegeket és az áldozatokat, de rohadtul örülök, hogy végre szorul a rohadt hazaáruló tolvaj.
2020. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

2-es! Ezt tényleg ennyire nehéz nektek fideszeseknek megérteni?

Eddig volt olyan eset, hogy a fideszes országgyűlési képviselők O szemben szavaztak bármiben? Nem!

pont EMIATT van ennek hírértéke, érted így?

Aki mindig gyalog jár mindenhová, bizony meglepő, ha egyszer valamiért kocsiban ülve látod, mert eddig azt hitted jogsija sincsen, nem, hogy autója, akkor annak van hírértéke, pedig nagyon sokan járnak autóval, csak aki folyton gyalogol, attól ez meglepő, de csak az elején.

2020. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!