Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy fog kinézni a Zorbáni új...

Hogy fog kinézni a Zorbáni új világ hétfőtől? Lesz még néhány semmire se jó proliknak szóló látszatintézkedés?

Figyelt kérdés

Maszk mindenütt de még étteremben is, meccs az lehet. Az kell.

És ez a csürhe vezet egy országot.


2020. okt. 30. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
2020. okt. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem sokáig tart az egész, most mondja Viktor a face-s kormányoldalon hogy decemberben mindenki beoltatja magát és fellélegezhetünk.
2020. okt. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"most mondja Viktor a face-s kormányoldalon hogy decemberben mindenki beoltatja magát "


Ühüm. És fegyverrel fogják kényszeríteni a csomó szar prolit? Mert max akkor fogják magukat nagyon sokan beoltatni ha ott áll egy fegyveres. Köztük én is(bár én nem vagyok proli)

2020. okt. 30. 18:56
 4/11 A kérdező kommentje:

"most mondja Viktor a face-s kormányoldalon"


Ja és javítsd ki de a Viktor nem ezt mondta, Én is hallgattam. Ő egész mást mondott. Vagy TE nem figyeltél!

2020. okt. 30. 18:57
 5/11 anonim válasza:
82%
Ês mi ellen oltatják be maguk? A covid19 ellen, vagy az új koronavírus, a 20A.EU1 ellen?
2020. okt. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ja és még a Zorbáni Csoda is azt mondotta a szájával hogy első körben januárban a krónikus betegeket oltják be, és majd 21. áprilistól (tól!!!! és nem ban!!) jöhet a szélesebb oltásbázis!

És ez ugye az optimista forgatókönyv.

2020. okt. 30. 19:03
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Igazad van megkövetlek mert csak áprilisra lesz mindenki beoltva. Mert decemberben az időseket és krónikus betegeket kell először.

[link]

2020. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"mert csak áprilisra lesz mindenki beoltva"


Akkor még mindig semmit se értesz....


akkor a kérdésem? és a sok szar proli aki közli majd hogy "hááááááá öngem osztánnnn be nem ojjjtanak" na azokkal mi lesz?


Ja és engem se fognak beoltani, max ha fizikai erőszakkal lefognak.

2020. okt. 30. 19:07
 9/11 A kérdező kommentje:

És javaslom tanulj a történelemből. Az egykor hatalmas TBC fertőzések elleni oltás a BCG vakcinával 1946-ban megindult, ugyanakkor a társadalmi védettséget is adó kb 80%-os ún. "átoltottsági arány" csak a 60-as évek közepére érték el, noha elvileg kötelező volt az oltás.

Publikus adatok.

kb 20 évben került az átoltottság.

Ezek után ki az az idióta aki elhiszi hogy egy X vakcina piacra kerül, és hipphopp 1 hónap és mindenki oltott és védett lesz?

Majd évtizedek múlva!

2020. okt. 30. 19:12
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"decemberben mindenki beoltatja magát"

Hahahahahahahahaha. Inkább emigrálok akár afrikába is.

2020. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!