Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz kötelező orvostanhallgató...

Lesz kötelező orvostanhallgató-kivezénylés idén? A jávány miatt.

Figyelt kérdés

Vidéki egyetemeken egyelőre önkentes alapon megy, de pont bele fog esni a vizsgaidőszakba, így lehet, hogy nem tudjak abszolválni a félévet, nem végeznek, még kevesebb orvos lesz.


Lesz kötelező vezénylés vagy marad önkéntes alapon?



2020. nov. 1. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha kötelezővé teszik, akkor még többen fognak elvándorolni az országból és telejesen jogosan.
2020. nov. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Aszki, amikor én jártam egyetemre a szilvaszedés volt kötelező, minden ősszel, min egy hét.😂
2020. nov. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hová? Kuvaitba?
2020. nov. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Elképzelhető. Most is azt hallottam, hogy ha nem lesz "elég" önkéntes, akkor kijelölnek annyit, amennyi "kell". Amúgy az egyetem jobban is támogathatná az önkénteseket, mert az eddigi "felajánlások" kb. a rossz vicc kategóriájába esnek.
2020. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
Nem kell azokat támogatni.
2020. nov. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vidéki orvosis vagyok, harmadéves. Itt már ránk is kiterjesztették az önkéntességet, de tartunk attól, hogy kötelező lesz. Persze, jogos a felvetés, menjünk segíteni, ezért tanulunk, csak a probléma abból adódik, hogy egyáltalán nincs az garantálva, hogy pótolni tudom a kiesett szorgalmi időszakot vagy vizsgaidőszakot. Azt az információt kaptuk, hogy beszámítják az önkéntességet a nyári gyakorlatba, na de a novemberi pl. kórélettant hogy csinálom meg később, mikor júniusban így is úgy is szigorlatoznom kell belőle? Ezek nem akkora anyagok, hogy 1 hét alatt be lehessen hozni a lemaradást...szóval erősen bűzlik a dolog. Viszont valószínű, hogy hamarosan kötelező lesz...
2020. nov. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!