Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz miért veszíti el a...

Fidesz miért veszíti el a fiatal generációt?

Figyelt kérdés
A Fidelitasz egy nagyon szűk réteghez tud szólni , kicsi az esélye mint utódpártnak.

2020. nov. 1. 22:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
A fidesznek minden korosztályban, így a fiatalok körében is a legnagyobb a támogatottsága a pártok között. Mindig bepróbálkoztok ezzel a hülyeséggel, ettől még a fiatalok közül is a legtöbb aki szavaz az a fidesz-kdnp-re szavaz.
2020. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk mert a fiatalok jó részét alapból sem érdekli a politika.
2020. nov. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%

Veszíti el? Miért akkor melyik másik szerencsétlen pártnak van a legtöbb támogatottsága? A Mi Hazánknak? Ugyanolyan sorsra jutnak, mint a Jobbik. :D

Mielőtt még megkapom, nem vagyok Fideszes.

2020. nov. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Én pl sose fogom elfelejteni a klikkesedés meg a kelló bevezetése körüli teljes káoszt. Még ha az ideolótgiai gondokat félre is tesszük akkor is elég szar első benyomást kelthettek egy fél generációnyi emberben.


Egyébként pedig a fidelitasz néha nagyon nagy baromságokat csinál, pl amikor Szombathelyen szétverték az MKKP buszmegállóját, hogy ideológiai okokból ázzanak az emberek.


Meg amúgy is, szerintem elég természeres hogy a fiatalabb emberek kevésbé konzervatív módon gondolkodnak, és inkább a "szabadabb" gondolkodás vonzza őket, tehát egy konzervatív párt ifi szervezete így nagyon nehéz helyzetben van.


Nah meg még lehetne sorolni ötleteket, de szerintem ez is egész jól magyarázza.

2020. nov. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Mert a fiatalok se nem hülyék se a krumplival nem tudnak mit kezdeni.
2020. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Igen, mert gondolkodnak.

Na meg ki akar egy 1000 éve "Fiatal"-nak titulált párthoz kapcsolódni, ahol már full 50-esek vannak inkább.

2020. nov. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%

6!


Csak 25 éve nem Fiatal Demokraták Szövetságe a neve, de ne zavarjon. :)

2020. nov. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
86%
Egy konzervatív párt nehezen tudja megszólítani a fiatalabb, liberálisabban gondolkodó generációt. A Fidelitas egyébként szerintem semmilyen réteget nem tudna megszólítani, önmaguk paródiái inkább, mint komolyan vehető szervezet. Illetve a Fidesz és szervezeti egyszerűen nem tudnak mit kezdeni a digitalizációval, ami a kulcs lenne a fiatalok megszólításához. Érdemes megnézni, mekkora bukta volt például az Origo influenszerkampánya.
2020. nov. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 meszike91 ***** válasza:
80%
Konkrét dolgokat nehéz mondani. A fiatalok máshogy nevelkedtek, máshogy tájékozódnak és máshogy szeretnenek élni.
2020. nov. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Azért, mert nem a köztévéből, hanem az internetről tájékozódnak.
2020. nov. 2. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!