Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora szégyen a Jakab...

Mekkora szégyen a Jakab Péterre nézve, hogy a Mi Hazánkos politikusok sokkal népszerűbbek a Facebook-on mint ő?

Figyelt kérdés

A volt párttársai sokkal népszerűbbek Jakabnál, a Jobbik többi politikusa pedig a fasorban sincs hozzájuk képest. Ez azért mutat valamit.

1. Toroczkai László (Mi Hazánk) - 207.000 Kedvelés* (mielőtt 2019 májusában törölte az oldalát a Facebook)

2. Dúró Dóra (Mi Hazánk) - 169.527 Kedvelés

3. Jakab Péter (Jobbik) - 157.651 Kedvelés

4. Novák Előd (Mi Hazánk) - 136.091 Kedvelés

5. Volner János (Volner Párt) - 115.128 Kedvelés



2020. nov. 2. 10:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%

"Ez azért mutat valamit."


Az ég világon semmit.

2020. nov. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

A népszerűség egy dolog. A Facebook-oldal kedvelések száma pedig egy másik.

A kettő egyáltalán nem függ össze, mert lehet hogy Mari néni nem lájkolta Dórika oldalát, viszont Pistike már a nyolcadik kamuprofiljáról is.

2020. nov. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Semekkora. Az evolúció úgy néz ki, hogy vannak ugye a növények, az intelligencia következő lépcsőfoka a Facebook felhasználóknak szükséges mérték, majd ezután következnek az állatok...
2020. nov. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Persze hogy mutat. Azt, hogy a Facebook e szempontból mennyire nem releváns.
2020. nov. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem annyira érdekli mint a eszkimók a finn mitológia.
2020. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Jobbik: 510.000 like

Fidesz: 310.000 like


Ebből mi következik? Semmi.

2020. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

Jakab személye itt a legkisebbik gond.

Amúgy is, szerintem sokan nem tudják, hogy egy valamikori lájkot hogyan lehet visszavonni.

A kérdés inkább az, hogy a Jobbik bejut-e a parlamentbe, vagy sem?

És ha nem, lesz-e a vezetői között bárki, aki kap egy helyet a DK-tól?

2020. nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a facebook kedvelés stb ez sosem volt mérvadó. Például az én esetem Nekem Fletó is be van kedvelve meg követve pedig nincs az az isten hogy rá szavaznék de jót röhögök rajta
2020. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%
Pártállástól függetlenül, aki a fészbúkot csak megérinti, az nem is számít embernek.
2020. nov. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

Semmit sem


Igen sokan vagyunk, akik azért követnek valakit be, hogy lássák, ha épp fogyatékos dolgokat írnak ki, persze lehet valaki népszerű, csak nem mindegy az, hogy miért.


Speciel Dorka likeoloinak fele a csöcsére kíváncsi, a másik 20% meg azért, hogy épp milyen bigott módon akarja bizonyítani, hogy 2 számjegyű az iq-ja.


BTW a laposföldes oldalt is sokan kedvelik, de nem azért, mert hisznek bennük. Hanem azért, hogy tudjanak nevetni :) :)

2020. nov. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!