Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Facebook-on van vmilyen...

Facebook-on van vmilyen magyargyűlölő csoport? Ha én indítanék egyet az jogszerű lenne?

Figyelt kérdés
Elegem van az országból és az emberekből ezért keresek egy facebook csoportot, ahol kitombolhatom magam és az összes sz***ágot megoszthatom amit ebben az országban tapasztalok. Tud valaki ilyen magyarellenes csoportot ajánlani? Ha nincs ilyen és indítanék egy ilyen fb csoportot, akkor az jogszerű lenne? Ha igen, akkor van valakinek első körben csatlakozni?

2020. nov. 2. 18:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jogszerű, bár a helyedben nem a törvények miatt fájna a fejem.
2020. nov. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Már vannak ilyen csoportjai a DK-nak pl. Nem mennél vele sokra, mert csak hasonszőrű ketyósok olvasnák. Nemzeti érzelműek elé kellene írnod a hülyeségeidet, akkor viszont kitennének. Így nem tudsz tenni semmit, csak a saját levedben főni.


Részvétem. Én magam sosem gondoltam hogy az orszáég vezetését egy nemzettel azonosítom. Te még itt nem tartasz

2020. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%

Hozz kérte, 2 perc, - legyen nyitott, látható, aztán hívj megy egy párszáz ismerősödeet, aztán majd terjed.

Nálam már 22 ezer tag van, igaz más a téma.

Menj a hírt, Szijjártó napjára, ott is találsz híveket.

2020. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Micimacko67 ***** válasza:
100%
Provokátor vagy kérdező!
2020. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Btk. 332. §:

Aki nagy nyilvánosság előtt a) a magyar nemzet ellen (...) erőszakra vagy gyűlöletre uszít, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2020. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5: Köszi, így már világos. Akkor nem indítok ilyen csoportot, hanem inkább amint lehet elköltözöm.
2020. nov. 2. 19:55
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Most is lehet.
2020. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#6, ne állj forradalmának, bárhová is mész, ha két idegen le tud beszélni!

😂

2020. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Máshol sem kolbászból van a kerítés, azt azért jobb, ha tudod.
2020. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy is hamar letiltanák.
2020. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!