Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fiataloknak azért rokonszenv...

A fiataloknak azért rokonszenves a DK mert Gyurcsány Ferenc az Őszödi beszéd során egy laza káromkodós pali benyomását keltette? Valami oka csak van, hogy Feri egyre több fiatalt tud megszólítani.

Figyelt kérdés

2020. nov. 2. 20:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Fiatalosabb Ferkó, mint Orbán, az tény.


Mondjuk én azt gondolom, hogy aki a beszédet végig hallgatta, majd értelmezte is, annak az inkább volt pozitívum, mint negatív. Mindettől független nem szavaznék rá.

2020. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Aki fiatalnak számít, az nem is nagyon emlékezhet a 14 évvel ezelőtti öszödi beszédre.

Régóta nem ezen múlik már Gyurcsány vonzereje vagy taszítóereje.

2020. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem Gyurcsány vonz, hanem a Fidesz taszít egyre jobban és jobban.
2020. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Gyurcsány teljesen egy hétköznapi emberként viselkedik. Semmi "sztárallűr"-je nincs. Látod, és oda akarsz menni hozzá kérdezni valamit? Semmi akadálya.


Amikor Pécsen járt (itt nőtt fel) beszédet tartani, akkor a parkolóból a Jókai tér felé haladva lelépett a stábtól úgy hogy észre sem vették, és elhúzott a Király utcába kocsmázni. XD


Elmentek megkeresni, ő meg több mint fél óra késéssel ugyan, de egy hátsó utcán keresztül az emelvénynél termett.


Ezt most próbáld meg elképzelni Orbánnal! XDXDXD


Szerintem egy utcányit sem jutott volna épségben, a testőrsége nélkül!

2020. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%

Akinek szimpatikus fleto majd megváltozik a véleménye amikor megkapja az első bérpapírját az általa preferált szja sávokkal.

Sokan fognak rádöbbenni hogy fletoék szerint ők olyan gazdagok, hogy a bruttó fizetésük nagyobbik részét az államnak kell adni.

Nekem volt ilyen bérpapírom. Jól kereső pályakezdő irodai alkalmazott voltam akkor. Legalábbis fleto szerint jól kereső, mert vontak rendesen a fizetésemből. A közszférában dolgoztam, elképzelheted mennyi volt a keresetem.

2020. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%

"Amikor Pécsen járt (itt nőtt fel) beszédet tartani"


Nem Pápán nőtt fel?

Én úgy tudom, édesanyja is ott lakott vagy lakik, ha él még. Mikor a fia min.elnök volt, együtt járt a helyi MSzP rendezvényeire Kövér László édesanyjával. (Kövér apja párttitkár volt, mint minden igaz magyar fideszesnek.)

2020. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

#4, #6-nak:


Vegyes. '79-től '90-ig Pécsen tanult.

2020. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

5


most sem keres többet egy szociális munkás, 2 diplomával, mint egy mcdonalds dolgozó, szerintem ezek alapján igazán kár lenne ezt így emlegetni...


BTW hány %-ot von a mostani kormány, és mennyit a Gyurcsány, nem igazán emlékszem?!

2020. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%
Azt sosem fogom elfelejteni hogy egyik évben bruttó 10 ezer forint karácsonyi jutalmat kaptam és 4600 forint volt a borítékban. Akkor még kp-ban adták.
2020. nov. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#4, #5-nek:


Maradjunk annyiban, hogy egy segédmunkás napi bére ma 10.000 forint alsó hangon. Vagyis havi 200-240.000 nettó.


Ezt magyarázd meg!

2020. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!