Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz a bezáratott szórakozó...

Mi lesz a bezáratott szórakozóhelyek dolgozóival?

Figyelt kérdés
Csőd, mind mehet az utcára? Állami támogatásról szó nincs.
2020. nov. 4. 10:40
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Jó hát ha az állam válasza az, hogy bezárjuk a munkahelyedet, de segítséget nem kapsz, akkor ebből elég nagy nép lázadás lesz.
2020. nov. 4. 11:13
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
AZ a helyzet, hogy most járványügyi helyzet van. Nem viccből zárta be a kormány. Nincs pénz se mindenki megsegítésére. Akkor se lenne, ha Orbán rendes fazon lenne. Ez nem direkt szívatás. Vészhelyzet van. Mondjuk alapjáraton se járhat jól mindenki. Ezt kéne megérteni.
2020. nov. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
25%
Ilyen alapon egyébként kérdőre vonhatnád azokat is, akik eddig szartak bele a helyzetbe. Ha csak kicsit vették volna komolyabban, most sokkal jobb lenne. Én egyszer egyetemi segítség reményében mentem el bulizni. Akkor voltam csak a járvány alatt. Gondolom akik ott voltak rendszeren fullba nyomták a dolgot. Kérdezd meg őket, hogy miért kellett ennyire rontani a helyzeten.
2020. nov. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
25%

Dolgozók szerintem nyugodtan bemehetnek, csak vendég ne legyen.


Vagy átalakításra kerülnek. Ahol asztalok, székek, konkrét ulohelyeket adnak el ott nyitva lehetnek.

2020. nov. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
25%
Mármint mindenkit aki szart bele. AKár bulizott és ott fertőzött, akár máshol tette. Nem a kormány miatt van járvány. SOk rosszat tettek, megbocsájthatatlan dolgot is, ez nem az ő bajuk.
2020. nov. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
48%
Remélhetőleg hamarosan ismét dolgozhatnak majd.
2020. nov. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%
Bezártak a szórakozóhelyek majd lesz helyette házibuli.Aki akarja megtalálja a módját hogy szórakozzon.Ezzel csak ennyit értek el kb
2020. nov. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Eszed ennyi.
2020. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Keresnek más munkát, mintha lenne választásuk.
2020. nov. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!