Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar libsik azért szurkoln...

A magyar libsik azért szurkolnak Biden győzelmének, mert akkor Orbán be lesz fenyítve?

Figyelt kérdés
Nem fog annyit garázdálkodni...

2020. nov. 4. 18:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Orban pályája mindenkepp lefele lejt. Biden vagy sem: egy dikti sem alszik nyugodtan par ev lopeszcsalesz után.
2020. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%

Ja, libsi komcsik mindig külföldről várják Magyarország "felszabadítását". Időnként a Szovjetunió, időnként Németország, időnként az USA fenyítésében reménykednek.


Csak azt ne felejtsük el, hogy Magyarország és az USA szövetségesek, elméletileg szó se lehetne "megfenyítésről". Már csak az a kérdés, hogy érdekel-e még bárkit is a NATO az USA-ban.

2020. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Biden alig várja, hogy egy amcsi város méretű országnak befenyítsen, amiről aszt hiszi Bukarest a fővárosa és a balkánon van 😅
2020. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

Nem lesz hatása a Magyarországra, bárki is nyer.

De amúgy az, hogy épp mit mondanak kampányidőszakban, csak a marketing része. Trump is mindenféle dolgot összehordott az ezelőtti választás alatt, oszt abból sem lett semmi.

2020. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Na akkor itt egy kivétel. A Fityesz szavazók számára libsi vagyok (nope nem vagyok liberális beállítottságú, viszont gyűlölöm a Fideszt) és mégis Trump győzelmében bízok. Nincs kedvem arról olvasni 2 naponta, hogy Kamala Harris, hogy rángatja madzagon Bident és milyen ostoba intézkedéseket hoznak meg az aberráltak javára.
2020. nov. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
7%
Én örülök a lipsik sikerének, ha Magyarországon nem is, de legalább másutt jussanak hatalomra a kedvenckéik. Egyébként is, ha Trump nyer akkor a BLM "tüntetők" szétverték volna az amerikai nagyvárosokat és minimum polgárháborús helyzet tört volna ki (mert ugye veszíteni nem tudnak)...
2020. nov. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
28%

"és milyen ostoba intézkedéseket hoznak meg az aberráltak javára"


Egy libsi sohasem használta volna az "a" betűs szót! Kamugép!

2020. nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%

6.


Így is, csak így hősökként lesznek bemutatva. Vagy kiderül, hogy az aranyos demokraták is csak ellenzékben örültek annyira a randalírozásnak.


De remélem nem kapunk majd a "demokráciaexportból", ami általában annyit tesz, hogy az USA a saját bábját ülteti a trónra és elviszi még azt a pár értéket ami megtetszik neki.

2020. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Trump elnökkel sem volt olyan jó. Nem kaptunk beszólogatást, mert milliárdokért vettünk fegyvereket, de kvázi semmi hasznunk nem volt ebből, akkor miről beszélünk?
2020. nov. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
15%
7. Tévedés. Már írtam. Fideszes szemmel libsi vagyok attól függetlenül, hogy nem ez a politikai irányvonal áll hozzám közelebb. Megkaptam már párszor. Az agyatlan Fideszesek csak ezzel a szóval tudnak dobálózni :(. De a lényeg. Aberrált alatt olyan melegeket, lezbikusokat, pánszexuálisokat stb értek akik mutogatják magukat és fő tevékenységük a provokáció. És igenis használom rájuk az "a" betűs szót hisz azok.
2020. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!