Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar libsik azért szurkoln...

A magyar libsik azért szurkolnak Biden győzelmének, mert akkor Orbán be lesz fenyítve?

Figyelt kérdés
Nem fog annyit garázdálkodni...

2020. nov. 4. 18:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
45%

10.


Az agyatlan baloldaliak pedig náciznak. Mindig. Elég, ha egyszer ellentmondasz. És igen, a jobboldaliak pedig libsiznek. Én már mindkettő voltam, csak adott fórumtól függ, hogy éppen náci lettem-e vagy libsi.

2020. nov. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
45%
Tudja valaki, mi a fészkes francert baj az, ha valaki patriota? Ez miert zarja ki, hogy liberalis legyen? Az azt jelentiugyanis, hogy mondhasd a magadét, ne mas mondja meg, mit akarj, ki legyél. Fõleg nem egyenlõ a baloldallal, az meg nem egyenlõ a kommunizmussal. Komolyan: minden normalis orszagban kepesek leulni egy sorre kulonbozo beallitottsagu emberek, otthon meg siman utaljatok egymast faxsagok miatt, mikozben valaki szetröhögi magat ezen-es kilopja a szemeteket. Jo egeszseget.
2020. nov. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
29%
Én is lippsi vagyok mégis Trumpnak drukkolok, nem olyan egyértelműek már az oldalak többé. Nekem meggyőződésem, hogy a Biden banda nem liberális és nem tisztelik a demokratikus értékeket sem. Csak picit a kulisszák mögé kell pillantani.
2020. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

És ki fogja befenyíteni,majd ez a szenilis vén buher,,

Jaaa..

2020. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
13-as, mindenki annyira nezi hjenek a masikat, amennyi sajatesze van. Ez mondjuk tobb volt, mint atlatszo :D Elfogytak a 2-nel tobb agysejttel rendelkezo trollok? Jujjj.
2020. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mintha eddig az USA szempontjából olyan sokat nyomott volna a latba, hogy OV mit gondol róluk, max fordítva igaz, ha Bidennek nem tetszik OV akkor esetleg ez az történik a két ország között, de az biztos hogy jol nem jönnénk ki belőle.
2020. nov. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
47%

Nana Kérdező, ne ferdíts!!


Nem biztos, hogy libsi, aki Bidennek szurkol!

2020. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

"Nem biztos, hogy libsi, aki Bidennek szurkol!"


Demens öregember egy véres szájú LMBTQ elnökhelyettessel? Ugyan ne nevettess már, CSAK libsi szurkolhat Bidennek ! :)

2020. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"Demens öregember egy véres szájú LMBTQ elnökhelyettessel? Ugyan ne nevettess már, CSAK libsi szurkolhat Bidennek ! :)"


Biden katolikus, konzervatív nézetekből sokat vall demokrata létére, bevallottan azért választott olyan alelnököt, amilyen ellenpólusként szolgál neki, ráadásul erősíteni szeretni az európai kapcsolatokat. Igazából nagyon sok érv szólna amellett, hogy a fidesz kibéküljön a személyével, csak már el lett döntve, hogy Trump-ot kell támogatni, mert lehet, hogy lósz"rt nem kapunk tőle és esetleg mi is ráb"szunk a kereskedelmi háborúkra amit folytat, de legalább nem szól be nekünk. Szép kis értékrend...

2020. nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
17%
Azt az érdekességet tudtátok amúgy akik ezeken az oldalakon meg libsiségen rágódtok, hogy nem olyan rég Biden bácsi még vehemensen prüszkölte fujfuj a melegházasságot, most nincs baja vele hirtelen. Trump mielőtt elnök lett semmi gondot nem látott a melegek házasságával kapcsolatosan és abszolút demokrata beállítottsággal éldegélt. Ugye milyen érdekes a politika?
2020. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!