Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ha most lenne a...

Szerintetek ha most lenne a választás mely pártok végeznének a top 5-ben? Erősségi sorrend?

Figyelt kérdés
Trollok, unatkozók kíméljenek, nem érdekelnek a bunkó, arrogáns válaszok. Az olyan válaszokra sem vagyok kíváncsi, hogy nem vagyok jós. Aki ezt akarja írni olvassa el még egyszer a kérdést. (Korábbi tapasztalatból írom). Véleményt kértem, nem 100%-os pontosságú erősorrendet. Csakis a kérdésre szeretnék választ kapni, minden más választ jelenteni fogok. Remélem sikerült felfogni, bár mivel magyarokról van szó biztos lesz pár idióta, akiknek sikerül belekötni valamibe. Az értelmes válaszolóknak előre is köszönöm! :)
2020. nov. 5. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fidesz-KDNP, DK, Momentum, MSZP-PM, Jobbik.
2020. nov. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Fidesz biztosan benne lesz, kérdés hogy hányadik helyen, aztán szerintem az MSZP, Momentum, DK, és utoljára vagy a Jobbik vagy az LMP
2020. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Deák Dominik 2020 ***** válasza:

A közevéleménykutatások jelenlegi mérései alapján:


1. Fidesz

2. DK

3. Momentum

4. MSZP

5. Jobbik

2020. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Októberi statisztika

[link]

2020. nov. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!