Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Átengedné békésen a Fidesz...

Átengedné békésen a Fidesz (és szavazói) a kormányzást egy összellenzéki Gyurcsány és Dobrev vezette koalíciónak?

Figyelt kérdés
Nem lenne jó.
2020. nov. 5. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Én átengedném miután sikeresen külföldre költöztem mivel nem akarok megint szopórollerra ülni. Nem vagyok vérfideszes de nem is vagyok az a nagyon dögöljönmegafidesz személy. Láttuk mire képesek nem is oly rég minek belőlük újra?
2020. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Átengedné, de nem lesz rá szükség.
2020. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Inkább az a kérdés, hogy az összellenzéki koalíció engedné-e, hogy az Apró-klán e két tagja jelölt legyen, azok után, hogy Fekete-Győr 2 éve még azt nyilatkozta, hogy Gyurcsány már eltakarodhatna a közéletből; a Jobbik az alapszabályában rögzítette a kommunista utódpárt (és leágazásai) végleges eltávolítását a hatalomból; az LMP a Gyurcsány-kormánnyal szemben alakult meg (az onnan kiszakadt Párbeszéd politikusaival együtt), stb.
2020. nov. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Remélem nem.
2020. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3


Ezt a kérdést már rég megválaszolták, a hatalomért és a pénzért összefog velük mindenki.


Jobbik Gyurcsány ellen indult most már a pincsikutyájuk.


Momentum is szídta Gyurcsányt de folyamat dorbézolnak, a választás ha ezen múlik akár térden állnak Gyurcsány előtt.


PÉNZ és HATALOM ez mozgatja csak az ellenzéket, nem a választók sorsa..

2020. nov. 5. 20:25
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
Békésen elköltöznék. Úgyis csődbe menne minden pár hónap alatt.
2020. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Gyurcsány akkor lenne a legjobban megrémülve ha valaki leváltaná a fideszt. Megkeresi ő a maga pénzecskéjét az annyit szidott orbán rendszerben. Ezek szimbiózisban élnek. Gyurcsány egy olyan élősködő a fideszen mint a madarak a vizibivalyokon. Megeszik az élősködőket amelyek zavarják a bivalyt a nyugodt legelésben.
2020. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Mintha a fideszt nem a "PÉNZ és HATALOM" mozgatná. Gyurcsányt inkább a hatalom mozgatja, pénze már van elég, még mindig jelentős érdekeltségei vannak. A momentumosoknak is megvan már a pénzük és a kis hatalmuk, legalábbis az EU parlamentben. Az MSZP így is úgy is jól jár, együtt üzletelnek a fideszesekkel és amíg megkapják amit akarnak, nem fognak ugrálni. A nem fideszes jobboldalról még el tudom hinni, hogy egyik sem mozgatja, hanem rendet akarnak tenni, de ők nem túl nagyok.

A baloldali és a liberális pártok végre felvállalhatnák, hogy ők egy tábor (a jobbik meg eldöntené véglegesen, hogy közösködik-e) és akkor nem ilyen összellenzéki összeborulást alkotnának mint most, hanem létrehoznának egy nagy pártot. De nem Gyurcsány vezetésével, aki már csak PR szempontból sem lenne jó. Esetleg így még esélyük is lenne.

2020. nov. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem engedné.
2020. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kivonulnának a TV-székházas "hazafiak".
2021. máj. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!