Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha december közepére várható...

Ha december közepére várható a teljes egészségügyi kapacitás határa, akkor most végül is miért nincsenek szigorú intézkedések?

Figyelt kérdés

Most arra várunk, hogy naponta 600-an haljanak meg?

Mert 1 hónap múlva ez lesz.


2020. nov. 6. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

""Most arra várunk, hogy naponta 600-an haljanak meg?


Mert 1 hónap múlva ez lesz.""



Ezt "mondta" a varázsgömb? Köszönjük a jóslatot.

2020. nov. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Most mar a keménykedéssel nem mennek semmire, a virus országszerte ott van mindenhol … most az egyeneknek kell ugy visekjedni, hogy odafigyeljen az embertarsara. Hiaba zarkoznank be, mar csaladon belul is ott a kor. Mar a kontaktokat sem kutatjak, mert felesleges. Mindenkinek maganak kell vigyáznia magara is es masokra is.
2020. nov. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Én sem értem... Lehet, hogy valakinek annyi bevétele van valami összejövetelekből, hogy lefizette Orbánt, hogy ne számítson, ha összeomlik az egészségügy?


Valószínűleg nem a bulinegyed volt és nem is a koncertek, mert őket bezárták. Azért az kicsit abszurd, hogy még mindig nincs létszámkorlát pl. a focimeccsekre/hitgyülekezete misékre és egész Európában nálunk lehet a legnagyobb összejöveteleket tartani.

2020. nov. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Láttad ma Orbán Viktor nyilatkozatát a TV-ben? Baromira ideges volt, nagyon nagy baj lehet, nem tudta leplezni. Szerintem az egészségügyi dolgozók bedobják a törölközőt és utána mindenki csak magára számíthat. Az is lehet, hogy a Kormány megbukik és a káoszban már senki nem akar majd kormányozni.
2020. nov. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem néztem. Kivonatokat olvastam az origon és a hvg-n, majd a portfólión, mert az első kettő jóformán semmi egyezést nem mutatott. Igaziból dolgozok, csak, ha fölöslegesen vagyok ott az egy órás megbeszélés 90%-n, akkor addig olvasok.
2020. nov. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
41%

Meglátjuk, kíváncsi leszek, hogy zajlik le.


Nem irigylem Orbánt abban a tekintetben, hogy nagyon óvatosan kell egyensúlyoznia a korlátozásokkal. Egyelőre úgy tűnik, nem jött be.


Ugyanakkor meg ha értelmesen kommunikálna és nem a szokásos NER-stílusban, amivel saját magát kényszerítette bele ebbe a vágányba az elmúlt 5-20 évben, akkor könnyedén változtathatna az intézkedéseken, szóval magának köszönheti a bajt.

2020. nov. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szomorú karácsony lesz idén mindenhol
2020. nov. 6. 15:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!