Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor féle külpolitika...

Orbán Viktor féle külpolitika tényleg orosz és kínai barát?

Figyelt kérdés

Ellenzéktől szoktam látni a vádat, de nekem olybá tünik hogy kb német gyarmat vagyunk. Csak az ellenzék szerint még nem térdelünk az EU előtt eleget, még többet kellene akár gazdasági károk árán is.


Mondjuk csak nyugattal szabad kereskedni, nyugattól venni az áramot, Paksot bezáratni stb



2020. nov. 7. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"olybá tünik hogy kb német gyarmat vagyunk."


Ezt kifejthetnéd kicsit bővebben is.


Egyébként igen, Orbán inkább "kelet" felé húz. Persze "nyugat" felé is nyal, de arra annyit nem.

Nem véletlen, hogy például Szijjártó is Ázsiába jár haknizni.

2020. nov. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gazdaságilag német gyarmat vagyunk, politikailag meg lazán leszavazzuk az Uniós többségi egyezményeket, ha az sérti az oroszok, vagy kínaiak érdekeit.
2020. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintem az orosz és kínai nyalás az egy gumicsont a szélsőjobb felé hogy kemények vagyunk stb.

De nyilván ha az unió bekeményítene akkor bármit megtenne Orbán hogy bent maradjunk, szükségük van az uniós pénzekre, lenyúlni.


Legalábbis nekem az jön le hogy Orbán mesterien csinálja, mindkét tábort megtudja szólaltatni de nem változtat a tényen hogy gazdaságilag teljesen nyugatot szolgálja. A német multikat és gyárakat, intézkedései jogok szabályok törvények mindig azoknak kedvezz.

2020. nov. 7. 18:48
 4/7 Lazy Lover ***** válasza:
100%
szerinted orbi kitől vesz vakcinát? orosz kínaiakkal tárgyal a vakcináról.......
2020. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amit ebből is abból hasznot húzunk, addig nincs ezzel semmi baj. Csak ne német cégek rabszolgája legyünk, akiket ellenőrizetlen és engedély nélküli orosz kínai szeméttel oltsanak be.
2020. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

“ Orbán mesterien csinálja, mindkét tábort megtudja szólaltatni”


Arra gondolsz h haverokon keresztül beszerzett használhatatlan kínai nyelvű lélegeztetőgépet? Ezt a lomot azóta se sikerül eladni?

2020. nov. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen
2020. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!