Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fognak vajon a kijárási...

Fognak vajon a kijárási korlátozáson szigorítani?

Figyelt kérdés

A héten többször volt szigorítás, azonban azt mondja mindenki, hogy a tavaszi nagy szigorítás nem fog megismétlődni, de elképzelhető, hogy lesz még szigorítás, mert jövőhéten is terveznek valamit.

Én arra tippelek, hogy a kijárási korlátot fogják lehet meghoszabbítani, úgy hogy nem 0 órától 5-ig, hanem lehet már 23 órától és reggel esetleg 6-ig vagy 7-ig, azaz hoszabb lesz, valamint visszahozzák az idősávot esetleg, mást nem tudhatok csak tippelhetek.

Szerintetek fognak szigorítani az éjjeli kijárási korlátozáson?

Másnak nem jutott ez eszébe, hogy a kijárási korlátozás lesz esetleg hoszabb?



2020. nov. 8. 18:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
53%
Szeretnéd, hogy megbüntessenek? Segíthetek :)
2020. dec. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Akkor várom a segítséged. Igen segíts! De most ezt komolyan mondom, nem humbuk.
2020. dec. 5. 11:58
 13/23 anonim ***** válasza:
11:42: kérdező, egy igazi empátiahiányos, arrogáns, nárcisztikus pszichopata vagy. Remélem, hogy rendesen meg fognak büntetni, bár sajnos, a világ nem igazságos.
2020. dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Miért is büntetnének meg?


Akár zsebből is ki tudnán fizetni, de nem tenném.

2020. dec. 5. 12:09
 15/23 anonim ***** válasza:
12:09: nem ártana neked három hét lélegeztetőgép, akkor talán elgondolkodnál a szánalmas életeden.
2020. dec. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Megsúgom voltam benne, szag-ízzavarom volt, torokfájás egy kis testhőemelkedés, volt egy kis nehézlégzés, aztán 2 hétig még volt ízzavar, elmentem orvoshoz, pozitív teszt lett, de pont vége lett két nap mulva az összes tünetemnek is lassan. A vége felé mentem el tesztre a covid osztályra, ilyen mázlim volt. Még utána az antsz se keresett, karanténba sem voltam, mentem is dolgozni. Végig dolgoztam nem volt súlyos az egész.

Tehát te egy olyan embert akarsz oktatni (engem), aki pont volt benne.


Volt egy pici nehézlégzés is de van ilyen beszívó gyógyszerem és akkor az elmulasztotta.

2020. dec. 5. 12:46
 17/23 A kérdező kommentje:

Kis tünetekkel megusztam.

A testhőemelkedés az első két napon volt, torokfájás még vagy 3 napig, aztán már csak a mégkisebb tünetek szag-ízzavar volt.


Azért tudom hogy covid, mert pozitív lett a gyorsteszt, oda meg azért mentem, mett szag ízérzés zavar volt.

2020. dec. 5. 12:49
 18/23 A kérdező kommentje:

Nem te vagy az ügyészasszony?


Megismerlek a karakteredről.

2020. dec. 5. 12:50
 19/23 anonim ***** válasza:
53%
#16 Köszi, ment a bejelentés, nem csak a kijárási tilalmat nem tartod be, hanem szándékosan dolgozni jártál covid pozitívan. Ezt nem zsebből kell fizetni majd öreg .
2020. dec. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
41 évesen öreg vagyok?
2020. dec. 5. 13:04
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!