Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A veszélyhelyzet nem ad...

A veszélyhelyzet nem ad lehetősége a kormánynak a PDSZ ideiglenes feloszlatására?

Figyelt kérdés
Ha igen, én a helyükben betiltanám a PDSZ-t a járvány idejére, mert rendkívül kártékony a tevékenységük. Rémhíreket terjesztenek, hazudnak össze vissza, és minden eszközzel próbálják szabotálni az oktatás működését.

2020. nov. 8. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Nem. De néha nekem is égnek áll a hajam tőlük.

Nem tudom, hány tagjuk lehet?

2020. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Tehát aki nem ért velünk egyet, azt szüntessük be, nyomjuk el? Holnap börtönbe is zárassuk őket? Esetleg táborokba nem kell szállítani az ilyen egyet nem értő embereket?
2020. nov. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Nem, semmi ilyenre nem ad lehetőséget a veszélyhelyzet. az ellenzék is megpróbálkozott a tavaszi időszakban behazudni minden baromságot, de kizárólag a járvánnyal kapcsolatos döntésekben van joga a kormánynak eljárni és az országgyűlés közben is végzi a dolgát, ahogy tavasszal is üléseztek, ami más téma felmerül, azt a parlamentben szavazzák meg normál ügymenet szerint.
2020. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

#2, "A szakszervezet felhívásában arra biztatja a szülőket: ne küldjék iskolába és óvodába a gyermekeiket."

Ez azért nem egyet nem értés, csak úgy mellesleg a nagy jogállamozás mellett, ilyen joga nincs a szülőnek.

2020. nov. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!