Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék az le van fizetve/...

Az ellenzék az le van fizetve/direkt akar még a kormánynál is vállalhatatlanabb alternatívát mutatni?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem, hogy 10 éve ugyanazokat az értelmetlen lózungokat nyomatják és azóta minden választást elvesztettek, hányat kell még, hogy megértsék, hogy erre nem kíváncsiak az emberek. Most már csak azt nem tudom, h szándékosan ilyen nyomorultak, vagy helyből ilyen hülyék.

A magam részéről meglehetősen kormánykritikus vagyok, mivel liberális az értékrendem, ennek ellenére azt látom,hogy amit a kormány rosszul csinál, azt nem a normalitás(szabadelvű) oldaláról bírálják az ellenzékiek, mint én, hanem még a kormánynál is rosszabbul csinálnák, még a kormánynál is szabadságellenesebb intézkedéseket erőltetnek, még a kormány populista gazdaságpolitikájánál is demagógabb baromságokkal jönnek. Lényegében a kormányt az ellenkező oldalról bírálják.


2020. nov. 10. 08:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel amíg ellenzékben van egy part, addig szinte következmények nélkül mondhat bármit. Anno a Fidesz is ezt csinálta.
2020. nov. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Nézd, sajnos igen. Én mindig azt mondom, ha kérdezik, hogy 51%-ban vagyok kormánypárti.

Nem azért, mert a kormány mindent jól csinál, közel sem.

De, a másik oldalon egyszerűen olyan dilettáns szerencsétlenkedés és abszolút hozzá nem értés van, hogy a két rossz közül a kisebbik rosszat választja az a nyomorult választó a szavazófülkében.



És az ellenzék ezt nem képes belátni, hogy addig nincs és nem is lesz kormányváltó hangulat, ameddig ez így marad.

Helyette krumpliosztást, meg csalást kiabálnak.

2020. nov. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én nem rajongtam Tarlósért, de amíg ő volt a főpolgármester addig legalább a kormány direktbe nem szívatta Budapestet.

Ez a nyomorult Karácsony pedig semmit nem mutatott fel azon kívül, hogy felhúzta a hülye biciklisávjait, amit alig használ valaki, a belvárosban sokkal nagyobbak a dugók, sokkal több kocsi pöfékel, ami nagyobb szennyezettséget okoz, mint ami előtte volt.

Mert ha mondjuk legalább egy jó főpolgármester lenne, mint mondjuk amilyen Demszky volt, akkor még azt mondom, hogy be lehetne vállalni ezt, hogy folyton velünk fog példát statuálni a kormány, de ez a Karácsony nem ért semmihez.

2020. nov. 10. 09:02
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem lennének lefizetve, már nem is léteznének.
2020. nov. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Nincsenek lefizetve, maguktól ilyen hülyék :D
2020. nov. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Nincsenek lefizetve, egymás között harcolnak hogy továbbra is felszedjek a jo fizetést. Nekik így megfelel.
2020. nov. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

"Karácsony nem ért semmihez"


Ja persze, mint az antigén gyorstesztekkel. Kormánypárti média szerint is csak addig alkalmatlan a szűrésre, amíg nem Orbán Viktor mondja.

2020. nov. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Karácsony hülye, hiába hisztizel.

Az ellenzék meg egy vicc.

2020. nov. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Rémlik még az atlétikai stadion, aminek építését 50 milliárdos egészségügyi támogatásért cserébe engedte?

Persze ez nem olyan látványos, mint egy új tér, vagy egy meglévő átnevezése és újként reklámozni.

De tudjuk, AlKaLmAtLaN 🤪


Azért, ki is az, aki sgget csinál a szájából...?

[link]

[link]

2020. nov. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyelmet akarnak és ennek érdekében túllicitálják a kormányt. Ennek tétje nincsen, a facebook bármilyen batár nagy igéretet megbír viszont azt ne rójuk fel nekik, ha gondolkoznak és ötletekkel állnak elő.
2020. nov. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!