Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Holnaptól, ha egyedül kimegyek...

Holnaptól, ha egyedül kimegyek sétálni a Zagyva partra vagy, ha felmegyek a Pilisbe és nincs rajtam maszk majd jön a rendőr megbüntetni? Nem tudom elképzelni, hogy a természetben egyedül bárki is maszkban legyen.

Figyelt kérdés
2020. nov. 10. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
HA jön a rendőr. De ott nem fog nyugi :)
2020. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%

Ne keresd a logikát, ezek látszatintézkedések. A rettegést kell velük fenntartani egy olyan vírustól, ami nem súlyosabb, mint egy nátha.

#leamaszkkal

2020. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
A hatóság nem az erdőben sétálgatókra fog koncentrálni. Most meglepődtél, ugye?
2020. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Pedig már vártam, hogy félúton a Remete Barlanghoz előugrik egy rendőr a bokorból a maszk miatt. :D


Amúgy én azért nem mondanám, hogy nincs. Nálunk a családban mindenki elkapta rajtam kívül. Igaz komoly baja senkinek sem lett eddig.

2020. nov. 10. 21:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Vicc ez az egész. Ausztria a példa, mi?

Akkor megsúgom, hogy közterületen ott nem kötelező a maszkhordás.

"Im Freien ist der Mund-Nasenschutz nicht verpflichtend zu tragen, mit Ausnahme von Demonstrationen bei denen kein 1-Meter Abstand gehalten werden kann."

[link]

2020. nov. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Másnak sem lett tőle komolyabb baja. Akiket halálos áldozatként tüntetnek fel, azok mástól haltak meg, csak (elméletileg) covidosak is voltak. Azért csak elméletileg, mert a tesztek is nagyon gyakran fals pozitív eredményt adnak.
2020. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
#6 és ezt ki mondta neked görény?ja hihető...
2020. nov. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

A maszktól sem lett senkinek baja. Ha azt gondoljátok, hogy fölösleges, akkor màr embertársaitok megnyugtatàsára használjátok, hogy ne rettegjenek annyira a vírustól és kinyissák a politikusok a gazdasàgot.


A kormány intézkedései közül ez az, aminek a legkevesebb negatív hatása lehet, totál érthetetlen, hogy miért ezt támadjátok. Az iszlám nők egész életükben van, hogy “maszkot” hordanak mégsincs semmi bajuk, egy évig mi is vagyunk annyira strammok, hogy kibírjuk.

2020. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Már ilyen területeken nem kell maszk csak a 10 ezer fő feletti településeken.


Tehát a hegyekben túrázhatsz maszk nélkül.

2020. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Na meg nem tudom hány rendőr van de nem rakhatnak minden sarokra egyet.
2020. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!