Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha bevezetnék az abortusztilal...

Ha bevezetnék az abortusztilalmat, akkor elhagynátok az országot?

Figyelt kérdés
Eltekintve attól, hogy lenne-e rá anyagiakban elegendő. Elméleti síkon.

2020. nov. 11. 09:35
A kérdező szavazást indított:
Igen (nő vagyok)
Igen (férfi vagyok)
Nem (nő vagyok)
Nem (férfi vagyok)
148 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
72%
Megyek Lengyelországba
2020. nov. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
89%
Senki nem tervezi, hogy nem kívántan teherbe esik (itt már magamat sem értem), szóval azért miért hagyná el valaki? Amúgy meg felvirágozna az abortusz-turizmus a szomszéd országokba, szóval csak azért senki nem hagyná el az országot. Elméleti síkon.
2020. nov. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván elhagynák azok a nők akiknek erre szükségük van. Pár napra amíg elvégzik az abortuszt
2020. nov. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
59%
Hol marad az "én gendersemleges vagyok„ opció?
2020. nov. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
71%

Én már most elhagynám az országot, ha lenne rá lehetőségem.

Nem jó érzés egy olyan országban élni, ami lassan teljesen elvesziti a demokratikusságát, és az orosz allapotokig süllyed, és a gazdasága is a béka segge alatt van.


Ha az elveimet követném, akkor igen, az abortusz betiltasaval lenne egy újabb okom, hogy elhagyjam ezt az országot. Nem akarom hogy közöm legyen hozzá, nem akarok egy beteg értékeket követő ember legyen a vezetőm, és nem akarok olyan emberek között élni, akiknek a többsége egyet ért ezzel az emberrel.

De sajnos amíg nem éri meg a személyes életemben, hogy kimenjek maradás helyett, addig maradok.


Ha Orbán elvenné a nőktől az önrendelkezés jogát, az egy olyan szembe köpés lenne, ami nem maradhat válaszreakcio nélkül, szóval inkább tüntetni járnék serényen.

2020. nov. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Nő vagyok, de már nem vagyok érintett (illetve nagyon elméleti síkon még igen), de nem értenék egyet vele. Persze, a másik véglet is elítélendő, aki ezt kb. fogamzásgátlási módszernek tekinti.
2020. nov. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Ugyan döntéspárti nő vagyok, de miért nekem kellene mennem? Nem én teszek szisztematikusan tönkre egy komplett országot. Nem megoldás a probémákra, hogy a lakosság döntő része bevágja maga mögött az ajtót és külföldre költözik.
2020. nov. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
81%

Már évek óta erősen motiváltak vagyunk, hogy elhúzzunk innen.

Konkrét tervekkel rendelkezünk - de egyelőre nem mehetünk, mert idős szüleink csak miránk számíthatnak, és ők nem költöznek...

2020. nov. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
78%
Akkor megoldanák feketén, ilyen egyszerű.
2020. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
85%
Aki megtehetné, megoldaná külföldön. Aki meg nem, megoldaná illegálisan, veszélyeztetve a saját életét és egészségét. Aki ilyen intézkedéseket talál ki, annak kéne eltakarodnia az országból. Nekem mondjuk nem ez lenne az utolsó csepp, de egy ideje már gondolkozom a költözésen.
2020. nov. 15. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!