Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most őszintén teljesen politik...

Árokpart kérdése:

Most őszintén teljesen politika és pártmentesen. Mi a csudának van szükség este, éjszaka az üres utcákra a hadseregre?

Figyelt kérdés
Még, hogy ha olyan vad nép lennénk és esetleg olyan helyzet lenne, hogy a hatalomnak félnie kellene egy felkeléstől. Pedig, pont, hogy az ellenkezője lettünk egy állatbarát, szelíd nép vagyunk akik a kijárási korlátozás alatt legfeljebb kutyát sétáltatunk mert ugye az tszabad. Mellesleg semmi nincsen nyitva, gyülekezési tilalom van és még sorolhatnám. Az autós forgalmat meg az esetleges baleseteket az éjszakai tranzitforgalom és célforgalom során szintén a rendőrség látja el.
2020. nov. 11. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Mert pl a mi városunk tele van este az utcán bandázó fiatalokkal..
2020. nov. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Légy pozitív: 20-05 óra között szünetel a betörés és az autólopás.
2020. nov. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Az alacsony fizetések miatt a rendőrség létszámhiánnyal küzd több helyen is. A plusz éjszakai járőrözés terhének csökkentését kis mértékben segíti majd a katonák bevonása, ez szerintem nem olyan logikátlan lépés, pedig nem vagyok fidesz-es.

Na meg, a magyar egy törvénykövető nép. Követi a törvényt az első kiskapuig, és ott be is fordul. Kíváncsi leszek, de szerintem soha olyan sokat nem voltak még sétáltatva a kutyák, mint amennyit most majd lesznek este 8 után.

2020. nov. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Mert mennék a családtagomért a munkába , hogy ne busszal menjen mert kockázatos, erre én most a kis vírushordozó genny nem tudok érte menni , így megvédve a pandákat. Vagy fene tudja. :D ( már ittam egy keveset kicsit megárt).
2020. nov. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolsó nem csodálom. Ezt már másképpen nem lehet elviselni, csak sajnos jómagam a szívbetegségem miatt még csak nem is ihatok.
2020. nov. 11. 14:20
 6/13 Fortissima Finguss ***** válasza:
23%

Miért van éjszakai kijárási tilalom? Miért vetik be a hadsereget? Először is a vírus ettől nagyon megijed

Másodszor ez csak egy előkészület a tömeges kényszer oltásra...Na akkor majd próbálnak az emberek menekülni...És milyen jó lesz hogy az utcákon már begyakorlott katonák fogdoshatják össze őket...

2020. nov. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Máshol nappal is az van.
2020. nov. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

#6

Ja, meg 5G tornyokat telepítenek mindenhova, hogy a káros sugarakat rá küldjék a népre, közben füstjelekkel jelzik, hogy hova kell szórni a chemtrailt. Bilgéc már a századik chipet rakta be a vakcinába, most dzsóbájden miatt beadatja mindenkinek.


Egy pár embert úgy eltiltanék az internettől, már is jobb és szebb lenne a világ.


Kérdező! Ne haragudj, de a feltett kérdéseid és a válaszai alapján nagyon értetlennek tűnsz. Egészségügyi válság során még is kiket kéne kiküldeni óvni a rendet? Óvodás kisgyerekeknek, vagy mi? Erre van a hadsereg, ez is része a honvédelemnek.

2020. nov. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 peca1000 ***** válasza:
100%
Mert nincs akkora létszáma a rendőrségnek erre a munkára.
2020. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem azért kell , hogy ne menjenek, de tényleg ne menjenek az emberek éjszaka bulizni.
2020. nov. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!