Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit teszel, ha a koronavírus...

Mit teszel, ha a koronavírus vakcinát kötelezővé teszik és mondjuk azt sem tudod, hogy a vakcina mely országból származik?

Figyelt kérdés
2020. nov. 13. 13:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
iszom egy rakétát
2020. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%
Gyorsan elhúzok az országból.
2020. nov. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%

NEM FOGJÁK KÖTELEZŐVÉ TENNI!

Hányszor kell még elmondani?

2020. nov. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
65%
Hát kérdező, tisztázzunk egy dolgot, ez nem Észak-Korea, ahol ez kötelező lenne, ha mégis az lenne, akkor irány pl. Belgium, a szabadság egyik fellegvára.
2020. nov. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

"NEM FOGJÁK KÖTELEZŐVÉ TENNI!"


A kérdésbe, hol szerepelt, hogy kötelezővé fogják tenni biztosan?!


"ha" alárendelő kötőszó ott szerepl a mondatban, tehát ez csak feltételezés vagy speukálás a jövőre nézve, hogy mi történne abban az esetben. Na mindegy. ...

2020. nov. 13. 13:30
 6/23 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, a kérdésed egyértelműen arról szólt, hogy szerinted reális lehetőség az hogy kötelezővé teszik. Nem fogják. Ennyi.
2020. nov. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

A kérdés nem arról, szól hogy fogják vagy nem fogják, hanem arról, hogy mit teszel HA! fogják.


Én nem értem az embereket, hogy miért ennyire gyenge elmével rendelkeznek, hogy nem tudják a kérdést értelmezni és teljesen más irányba akarják elvinni..

2020. nov. 13. 13:40
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
Én nem értem az embereket, hogy miért ennyire gyenge elmével rendelkeznek, hogy nem tudják a választ értelmezni és teljesen más irányba akarják elvinni..
2020. nov. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
41%
Lefizetek egy orvost hogy állítson ki hamis igazolást hogy megkaptam az oltást.
2020. nov. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
Elvileg nem lesz kötelező, elvileg. De ha a járványhelyzet úgy kívánja, megvan a jogosultsága a megfelelő szervnek, kormánynak stb., hogy kötelezővé tegye. Reméljük ez a helyzet nem fog bekövetkezni. Egyébként meg Vitya mindig más országokat néz, mert magától semmi értelmes nem jut eszébe. Nálunk is csak akkor fognak az oltás kötelező voltáról dönteni, ha más országokban ez már megvalósult. Szóval tökmindegy hogy hová költöztök, valószínűleg az országból sem engednének ki, vagy engednének be más országba.
2020. nov. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!