Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy a Fidesz a...

Elképzelhető, hogy a Fidesz a rendkívüli jogrendet további LMBTQ ellenes intézkedésre fogja felhasználni?

Figyelt kérdés
Legutóbb amikor megszerezték a rendkívüli jogrendet, akkor ezt felhasználták az LMBTQ közösség ellen. Most hogy újra megkapták, megint intézkedtek, ezúttal ismét a transzneműek ellen. Kérdésem, hogy várható-e további intézkedés az LMBTQ emberek ellen a Fidesz részéről?

2020. nov. 14. 10:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
19%

#10 Én is ebben reménykedem. Hogy végre az agyatlan baromságok helyett mindenki békében élheti az életét. Hogy nem próbálnak meg erőszakkal lenyomni a torkunkon a valósággal, a természettel, az élettel ellentétes dolgokat. Ha nem fognak mocskolni, csak mert ragaszkodom ahhoz a biológiai tényhez, hoyg az ember vagy férfi vagy nő és ez nem választás hanem születés kérdése. Ha nem akarják a genderlobbi erőszakos térítői átmosni az óvodás gyerekeink agyát. Ha nem lesz állandó mocsokáradat azonnal, ha valaki kimondja, hogy a család, a gyermek az élet lényege. Ha nem indul feljelentés hada, amikor megjelenik az utcán egy életet népszerűsítő plakátkampány. Ha nem akarnak majd az abortuszból szabadon választható össznépi játékot csinálni és nem kell attól félni, hogy itt is lehetőséget akarnak teremteni akár megszületni is képes gyermekek megölésére a nők önrendelkezésére hivatkozva.

Tényleg reménykedem abban, hogy végre "hogy intelligensebb emberek fognak minket körül venni ahol nem mindenki csak irigykedik, áskálódók és ítélkezik hanem elsősorban magukkal fognak foglalkozni és rájönnek hogy attól (is) sikeresebbek más országok mert az emberek magukkal foglalkoznak nem pedig másokkal" és nem fognak megszólni valakit amiatt hogy kereszt van a nyakában, nem szólítják fel, hogy rejtse el a vallását, a hitét mások előtt mert az nekik szúrja a szemét. Hogy nem követelik a történelmünk eltörlését, nem akarják hogy alapból bűnösnek érezzük magunkat csak mert ide születtünk és ilyennek, amik vagyunk. reménykedem abban, hogy eljön végre az idő, hogy nem csak "másnak" szabad lenni, hanem önmagunknak is.

Várom ezt az időt, nagyon.

2020. nov. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Béla211 ***** válasza:
79%

9-es Nekem kollégáim sajnos sokan vírus tagadók. És a többség elkötelezett Fidesz szavazó. Én vagyok hülyének nézve, mert tartom a szabályokat. Jenellegi vezetése mellett soha nem szavaznék a Fideszre.

Sőt nem egy olyan beszélgetésnek voltam fültanúja. Ahol nem értik, hogy Orbán Viktor mért dől be ennek a kamu vírusnak.

2020. nov. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Majd kiderül idövel.
2020. nov. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!