Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Neke_d szimpatikus Müller...

Neke_d szimpatikus Müller Cecília?

Figyelt kérdés

Nekem igen. Arról meg nem tehet, hogy mit adnak kötelezően a szájába.

Sorozatokat nem nézek, ezt sem, de bejátszások üdítőek tudnak lenni.

Szakmailag szerintem O.K. a karrierje is. Nem az a tipikus törtető nyalonc.


2020. nov. 16. 13:21
A kérdező szavazást indított:
Igen, bírom
Nem, nem bírom
40 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Hát persze. Főleg hogy még beszélni sem tud normálisan, ezek osztják az észt. Ez is csak Magyarországon történhet meg. Más országokban már lelocsolták volna benzinnel és a parlament előtt felgyújtották volna.
2020. nov. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
nem.l
2020. nov. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem szoktam ilyet írni, de ha leírnám a véleményem, tényleg lehet, hogy letiltanának:D

A vörösiszap katasztrófát is olyan jól kezelte, hogy tényleg megérdemelte, hogy felfelé bukjon. A tavaszi "alakítása" után meg még egy komoly kitüntetést is "hozzávágtak".

A népegészségügyis nő is SOKKAL jobb lenne, ő legalább meg tud fogalmazni egymás után néhány értelmes mondatot és nem javasolja, hogy hipózzuk a tojásokat :D

Hiába akárhány szakvizsga, attól nem lesz valaki talpraesett, józan esze sem lesz, legfeljebb a szakmai olvasottságáról van papírja. Nekem is van PhD-m meg egy pár más papírom is, szóval nem az irigység beszél belőlem (és én se vagyok ettől olyan jaj, de nagyon nagyra magammal)

Ha onnan nézzük, lehetne sajnálni is azért, mert őt tették meg az ország bohócává, de nem volt kötelező elvállalnia. Nyilván megéri neki.

2020. nov. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Szimpatikus lehetne, ha kizárólag a szakmaisághoz ragaszkodna, de sajnos alárendeli magát a fidesz politikai érdekeinek.
2020. nov. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

Ahhoz képest, hogy a szereplés jól láthatóan nem az ő asztala, nagyon jól viseli a támadásokat. Kifejezetten tetszik, hogy nem törődik a személyére irányuló politikai támadásokkal.

Szerintem még ő is jót nevet a mémeken.

2020. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Én bírom de valahogy szerintem jobban illik egy paródiába vagy stand-up comedy-be a megszólalásai Al mint egy fontos tájékoztató testület élére
2020. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Én rühellem.
2020. nov. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
A Fidesz odaállította paprikajancsinak hülyeségeket ömleszteni ránk, de ő szegény láthatóan eszméletlenül komolyan veszi magát ebben a szerepben. Szánalmas az egész.
2020. nov. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem szóvivőnek, közszereplőnek nemhiába választanak elegáns, csinos embereket, nők esetén egyenesen szépeket. Mindez nemigen mondható el róla, mert aligha indulhatna szépségversenyen, bár erről nem tehet, de arról már igen, hogy ráadásul trampli is szegény. Mondjuk a testalkata alapján kevés ruha állhatna neki jól, bár ami azt illeti, láttam már reklámban elegáns telt, vagy duci hölgyeket, szóval adhatna magára jobban, nekem előnytelen külseje miatt nem szimpatikus.

A szankciók némelyikével sem értek teljesen egyet, például az éjszakai kijárási tilalom olyan nesze semmi, fogd meg jól, mert éjszaka amúgy sem sokan járkálnak az utcákon, ezt tapasztalatból tudom, mert én speciel mindig éjjel szoktam lemenni cigiért, kenyérért, tejért sőt a havi bevásárlásaimat is előszeretettel éjjel intéztem a Tescoban, mert utálom a tömeget és éjjel a kutya sem jár odakint, még a boltban is csak lézengenek ilyenkor.

Talán ebben is van szerepe, hogy hathatós intézkedések helyett ilyen látszatmegoldások képezik a védekezés egy részét. Mondjuk mivel ez csak keveseket érint, mások nemigen tartják fontosnak, legfeljebb értelmetlennek, nekem kellemetlen, mert most mindezt nappal kell intéznem, ami még ráadásul veszélyesebb is.

A fene tudja, megfelel e a posztjára, ha igen, akkor is a közszereplést ráhagyhatta volna másra, akár egy csinos kis fruskára, mert egyáltalán nem szükségszerű, hogy pont ő végezze a tájékoztatást.

2020. nov. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!