Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van aki ismer már személyesen...

Van aki ismer már személyesen olyan embert aki COVID-ban hunyt el? Ha igen, hány éves volt, volt-e krónikus betegsége?

Figyelt kérdés

Én már ismerek egyet, 55 éves volt, nem volt más betegsége.

Ezek szerint azért még sem teljesen indokolatlan ez az egész intézkedés..



2020. nov. 16. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Én ugyan nem ismerek senkit, de a kollégám hallott a barátnőjétől 4-5 emberről, aki annak a barátja/kollégája volt. 47-87 évesek közt voltak és egy csomó betegségük volt. Szóval ha 45-nél fiatalabb vagy és/vagy nincs krónikus betegséged nem kell félned. Szedd a D vitamint mega cinket és nem lesz baj
2020. nov. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ismerek illetve ismertem. Pontos korát nem tudom, talán 66 vagy 1-2 évvel idősebb. Pár éve volt egy balesete otthon mely során el kellett távolítani a fél tüdejét és azóta is rengeteg kezelést kapott.
2020. nov. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerencsére nem, de olyat igen, akinek nagy valószínúséggel volt, és túlélte, de nagyon megszenvedte (kicsivel azelőtt lett beteg, késő decemberben, hogy megőrült a világ, így akkor még nem is diagnosztizálták kovidként)
2020. nov. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Egy 70-eset, aki aktív életet élt, fittnek látszott, de nem voltam olyan bizalmas viszonyban vele, hogy az esetleges eü problémáiról csevegjünk.

Egy ismerősöm szomszédja kb. 55 volt, nem tudok róla, hogy komolyabb baja lett volna, az ismerősömet nagyon meglepte, hogy nem élte túl.

2020. nov. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
54 éves volt a gyerekkori barátom, december 23-án halt meg. Két hetet volt lélegeztető gépen, akkor feladta a szíve :(
2021. márc. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, 3 ismerősöm halt meg azóta, az egyik egy volt tanárom. az egész családom elkapta, de szerencsére nem volt durva senkinek.
2021. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!